16.1 C
Nitra
pondelok, 24 júna, 2024

Becík ukázal dva bločky z nákupu u nás a v Maďarsku v rovnakom reťazci. TOTO je smutná realita!

Na Slovensku už doslova zúri predvolebná kampaň a politici sa predháňajú v sľuboch, ktoré sa im zväčša aj tak nepodarí splniť, pretože po voľbách sa na ne akosi „zabúda“. Kto si spomína na to, čo sľubovali politici pred voľbami v oku 2020 ten určite vie, ako veľmi nás oklamali.

Slovákom sľubovali politici druhé Švajčiarsko, Nemecko či takmer raj na zemi už po Nežnej revolúcii v roku 1989, lenže takmer nič sa z toho nenaplnilo. A teraz? Pre mnohých sa sľubovaný raz zmenil doslova na peklo, respektíve na boj o prežitie. Bežní ľudia preto nechápu, ako j to možné, že naši politici, kritizujúci Maďarsko a jeho vládu, nepovedia pravdu. Tú poodhalil v statuse nitriansky župan Branislav Becík, ktorý zverejnil dve účtenky po rovnakom nákupe v rovnakom obchodnom reťazci u nás a u našich južných suedov.

Becík ukázal dva bločky z nákupu u nás a v Maďarsku v rovnakom reťazci. TOTO je smutná realita!
Zdroj: FB / Branislav Beík

To, že nám zahraničné obchodné reťazce vozia mnohokrát doslova šmejdy, ktoré by u nich nepredali, pretože by ich ľudia nielenže nekupovali, ale ani nejedli či nepili, ale že nás ešte okrádajú a ožobračujú na vysokých cenách, kritizoval nitriansky župan Branislav Becík už nie raz, tentokrát ale vyšiel s rukolapným a nespochybniteľným dôkazom. „Priatelia, fotky bločkov z dvoch identických obchodných reťazcov a rovnakých produktov. Jeden z Maďarska a jeden zo Slovenska. Názor si môžete urobiť každý sám…,“ napísal v krátkom statuse Becík. A naozaj, názor si môže urobiť každý sám. „Plamenistá“ diskusia pod statusom je svedkom, že mnohí ľudia vedia a vidia, aké ceny sú u nás, a aké u našich najbližších susedov. Predčasné parlamentné voľby nám napokon ukážu, či to ľudia pochopili a či sa rozhodli správne, alebo opäť budú iba nadávať a nadávať a….

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x