25.1 C
Nitra
štvrtok, 20 júna, 2024

Baránek riadne ostro: Ódorove táraniny o „strate dôvery medzi širokým vedením polície“ a ministrom sú len bludy pre hlupákov!

Nová úradnícka vláda mala byť tá, ktorá dovedie Slovensko v pokoji do predčasných parlamentných volieb, ktoré budú koncom septembra. Nebolo by to však Slovensko, keby sa aj z pokoja nespravila búrka, ktorá opäť rozhýbe zdanlivo tiché politické vody u nás.

Hlavu ministra vnútra Ivana Šimka si údajne žiadalo vedenie polície na čele s jej prezidentom Štefanom Hamranom, ktoré v prípade neodvolania ministra hrozilo hromadnými výpoveďami. Takže už aj u nás hrozia silové zložky nátlakovou akciou podobnou tej, ktorú naši slniečkari a progresívci odsudzujú v totalitných krajinách. Máme vari aj u nás náznak totalitnej krajiny? To, že máme nevidia iba slepí, lenže môže tu byť aj niečo iné, oveľa nebezpečnejšie. Zaujímavé zamyslenie sa o celej situácii ponúka v statuse politický analytik Ján Baránek.

Aká podlosť sa chystá keď Ivan Šimko zavadzal?

„Mám obavu, že sa chystá nejaká podlosť. Zrazu totiž odvolávajú Ivana Šimka z postu ministra vnútra,“ začína Ján Baránek, ktorý priznáva, že Ivana Šimka pozná od čias gymnázia. „Vo veľa veciach s ním dnes môžem polemizovať, nesúhlasiť, ale jedno viem iste – Ivan Šimko by do žiadnej podlosti, alebo pochybnej akcie nešiel… Ódorove táraniny o „strate dôvery medzi širokým vedením polície“ a ministrom sú len bludy pre hlupákov,“ konštatuje nemilosrdne politický analytik.

„O akej dôvere a nedôvere za tých pár dní tu trepe? Táto atrapa premiéra bez dôvery, využívajúca nedokonalosti Ústavy SR, hrajúc sa na premiéra, reálne však pôsobiaci ako biely kôň. Koho? To by bolo na dlhý článok. Toto však nemá byť o tom. Je to o tom, aká podlosť sa chystá, keď im Šimko zavadzal…,“ dodal na samý záver Ján Baránek. A názory Slovákov pod statusom? Tie sú poriadne pikantné a naznačujú, čo si o celej veci ľudia myslia.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x