10.1 C
Nitra
štvrtok, 23 mája, 2024

Nitra: Klokočinský JARMOK opäť ponúkne koncerty, program pre deti a dobré jedlo

Koncerty, program pre deti a stánky s rôznymi špecialitami ponúkne aj tento rok tradičný Klokočinský jarmok. Na najväčšom nitrianskom sídlisku Klokočina sa začne dnes a bude trvať do 28. augusta na tradičnom priestranstve po pravej strane Hviezdoslavovej triedy a Mikovíniho ulice.

Nitra: Klokočinský JARMOK opäť ponúkne koncerty, program pre deti a dobré jedlo

Ako informovali organizátori, návštevníci podujatia sa môžu aj tento rok tešiť na veľkú ponuku jarmočného tovaru, občerstvenia a atrakcií v podobe kolotočov a lunaparku. „Na jarmočnú nôtu bude hrať Nitrianska heligónka, neskôr príde na pódium Notový Danny i kapela Rever. Vyvrcholením prvého večera bude slávnostné otvorenie jarmoku a české a slovenské hity ukončené najslávnejšími piesňam Karola Duchoňa v podaní kapely Ludo Kuruc Band,“ uviedol mestský úrad.

Druhý deň jarmoku ponúkne Ľudové piesne z Nitry a okolia i Funny Party pre deti. „O zábavu sa postarajú aj zoskupenia Nová stopa a Kuštárovci. V poradí 21. ročník Klokočinského jarmoku uzavrie veľká letná párty so skupinou Polemic,“ doplnili organizátori.

(tasr)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x