3.1 C
Nitra
sobota, 28 januára, 2023

Zariaďujete si dom či byt? Chcete si skrášliť záhradu? Tak potom smer Nitra na veľtrh Nábytok a Bývanie a Gardenia

Zariaďujete nový dom či byt? Sťahujete sa alebo len vymieňate nábytok? Tak potom máte ideálnu príležitosť pozrieť a kúpiť si nový nábytok a zariadenie do bytu či domu. V meste pod Zoborom máte všetko takpovediac pod jednou strechou.

Nitra a jej Výstavisko Agrokomplex je od stredy do nedele miestom, kde sa po dlhých dvoch rokoch opäť koná výstava Nábytok a Bývanie. A s ňou aj ďalšia zaujímavá výstava, obľúbená – Gardenia. V meste pod Zoborom sa koná už 30. ročník medzinárodného veľtrhu nábytku, bytových doplnkov, dizajnu a architektúry. Spolu s ním i obľúbená záhradkárska výstava. Návštevníci si tak na jednom mieste nakúpia všetko potrebné pre zariadenie domu, bytu či záhrady.

Pod Zoborom nájdete všetko na zariadenie domu aj bytu

Na veľtrhu Nábytok a Bývanie môžete začať rovno od podlahy, teda zvoliť si najlepší vykurovací systém, pokračovať výberom dverí, navštíviť kúpeľňové štúdio, nájsť si kvalitnú sedačku či vysnívanú kuchyňu. Samostatnú kategóriu pri zariaďovaní bývania tvoria spálne a s nimi aj výber vhodného matraca pre zaistenie kvalitného spánku. Vystavovatelia ale ponúkajú i zariadenia do kúpeľne ako je nábytok, sprchový kút, vaňa, umývadlo či zrkadlo.

Zariaďujete si dom či byt? Chcete si skrášliť záhradu? Tak potom smer Nitra na veľtrh Nábytok a Bývanie a Gardenia
Chcete kvalitnú posteľ do spálne či detskej izby? Na veľtrhu Nábytok a Bývanie v Nitre takú určite nájdete. Foto: Jozef Uhlárik

Prirodzene, ženy, ale aj muži, sa chcú obklopiť zeleňou a kvetmi! Výstava Gardenia ponúka návštevníkom už 24 rokov inšpiráciu ako si vytvoriť nádherné kvetinové záhony, ako usporiadať záhradu tak, aby bola praktická, poskytovala priestor na pestovanie zeleniny a ovocia, no bola zároveň aj miestom pre oddych a relax. Okrem veľkého množstva kvetov a drevín majú na výstave zastúpenie i grily, skleníky, altánky, záhradné domčeky, bazény, vírivky a ďalšie záhradné príslušenstvo.

Zariaďujete si dom či byt? Chcete si skrášliť záhradu? Tak potom smer Nitra na veľtrh Nábytok a Bývanie a Gardenia
Na výstave Gardenia nájdete kvety od výmyslu svete rovnako ako aj potreby pre záhradkárov. Foto: Jozef Uhlárik

Na veľtrhu môžu návštevníci navštíviť sprievodný program, ktorý ponúka nielen praktické ukážky rezu ovocných drevín, ale aj poradenskú službu Slovenského zväzu záhradkárov. V rámci interaktívnych inštruktážnych vstupov sa ľudia na výstave dozvedia ako správne kúriť, starať sa o svoje vykurovacie zariadenie a tak predchádzať požiarom a negatívnym vplyvom na zdravie obyvateľov.

Lákadlom je určite aj návštevnícka súťaž, pretože všetky zakúpené vstupenky na veľtrh Nábytok a Bývanie a Gardenia sú zlosovateľné. Návštevníci môžu ako hlavnú cenu vyhrať nábytok do dvojizbového bytu, ďalšími cenami sú manželská posteľ, polohovacie kreslo, kreslo s taburetkou, vybavenie do zásuviek alebo jedálenský nábytok.

Zariaďujete si dom či byt? Chcete si skrášliť záhradu? Tak potom smer Nitra na veľtrh Nábytok a Bývanie a Gardenia
Pod Zoborom môžete nájsť aj skutočne luxusné lustre. Foto: Jozef Uhlárik

Veľtrh na Výstavisku Agrokomplex je otvorený od stredy 27.4. v čase od 9.30 do 18.00 hod a v nedeľu 1.5. od 9.30 do 17.00 hod. Cena vstupenky je pre dospelého 7 eur, zľavnené sú po 4 eurá (Platí pre – žiaci základných škôl, denní študenti stredných a vysokých škôl s platným dokladom o štúdiu do veku 26 rokov, občania nad 62 rokov, ktorí sa preukážu občianskym preukazom, občania s preukazom ŤZP (preukaz biely), Sprievodca držiteľa ŤZP/S. Voľný vstup: Občania s preukazom ŤZP (preukaz s červeným prúžkom). Deti do 6 rokov v sprievode rodiča.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články