26.1 C
Nitra
štvrtok, 20 júna, 2024

V Dunajskej Strede niekto vhodil do školy tzv. Molotovov koktail

Doposiaľ neznámy páchateľ vhodil v utorok (7. 9.) pred polnocou do priestorov Spojenej školy  v Dunajskej Strede dve zápalné fľaše tzv. Molotovovho koktailu. Predtým poškodil vchodové dvere. Svojím konaním zapríčinil malý požiar a zadymenie priestorov. Informovala o tom krajská policajná hovorkyňa v Trnave Mária Linkešová.
      V čase udalosti sa v škole nikto nenachádzal, prípad nahlásili pracovníci školy v stredu ráno. Škody boli predbežne odhadnuté na viac ako 2000 eur.

V Dunajskej Strede niekto vhodil do školy tzv. Molotovov koktail
foto: Polícia Trnavský kraj

„Polícia na objasnení prípadu intenzívne pracuje. Pre účely stotožnenia páchateľa sme zaistili kamerové záznamy. Ak bol niekto svedkom tejto udalosti, videl osobu, ktorá sa v noci potulovala v okolí školy, alebo bol svedkom rozhovoru  o pripravovanej akcii, všetky informácie nám môže napísať do súkromnej správy na sociálnej sieti – Trnavský kraj alebo zavolať na číslo 158,“ uviedla hovorkyňa.

zdroj: TASR

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články