17.6 C
Nitra
pondelok, 4 marca, 2024

Úprimná výzva lekára Slavomíra Šucha: Žime pre radosť, svet je náš

MUDr. Slavomír Šuch je lekár – internista od 1993, pôsobí v internej ambulancii a na urgentnom príjme v Martine, Trstenej a Čadci a internej jednotke intenzívnej starostlivosti v Čadci a Trstenej. Prečítajte si, ako vníma súčasnú dobu a výzvu, aby sme konečne začali žiť pre radosť, ostali sami sebou, ľuďmi, ktorí sa majú radi a nie sú udavačmi, kontrolórmi a nohsledmi.

Úprimná výzva lekára Slavomíra Šucha: Žime pre radosť, svet je náš
Mudr. Slavomír Šuch

Už stačí, už dosť. Zahoďme mapu okresov a covid automat. Žime pre radosť.

Slováci nie sú hlúpi ani bezbranní, vedia, čo potrebujú a ako to dosiahnuť. Ostaňme sami sebou, luďmi, čo sa majú radi, nie kontrolórmi, udavačmi, nohsledmi.

Rúška, rozostupy, kontroly vstupu, certifikáty, QR kódy, covid pasy, potvrdenia o zaočkovaní, potvrdenia o nemožnosti sa zaočkovať, green pasy, výsledky AG testov, PCR testov, protilátok sars – cov – 2, protilátok špeciálnych postvakcinačných, tretia booster dávka, povinné očkovanie zamestnancov, lotéria ako štátna doktrína, chorobnosť na úrovni nula celá nula, nula, nula nič a okresy sa začínajú farbiť.

Klin sa medzi ľudí vbíja sociálne, mentálne aj emotívne a geograficky. Vláda útočí na najnižšie pudy – strach, chamtivosť, závisť, neprajnosť. Všetky motívy premieňa na peniaze. Úpadok spoločnosti je dokonaný.

Pápežova návšteva je načasovaná úplne presne. Chystajú ju sektári, szmáci, štébáci a podmieňujú vieru očkovaním.

Slovensko moje, v rokli sa váľaš, potácaš, nevládzeš na nohy vstať, vyrovnať hlavu, do oči sa priamo pozrieť, ruku podať a stisnúť, bez papiera, povolenia, odpustku.

Kto sú tí chochmáci v oblekoch, ktorým sa kľaniaš a prečo. Cisár je nahý. A svet je náš. A my sme Slovensko.

Mudr. Slavomír Šuch/fb

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články