19.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Trnava: Sociálne zariadenia na pôrodníckej klinike prešli modernizáciou

Sociálne zariadenia v pôrodných izbách, na šestonedelí a na oddelení rizikovej tehotnosti vo Fakultnej nemocnici (FN) Trnava zmodernizovali.
      Ako uviedol prednosta kliniky Róbert Hlávek, zariadenia slúžili vo FN od 70. rokov minulého storočia nepretržite. Toalety, sprchy i čakacie miestnosti dostali nové rozvody, obklady, sanitu.
      „Práce prebiehali počas plnej prevádzky oddelení na gynekologicko-pôrodníckej klinike FN,“ uviedol riaditeľ nemocnice Vladislav Šrojta. Investíciu vo výške viac ako 100.000 eur dostala nemocnica darom od trnavskej spoločnosti Ismont.
      FN v tomto období vyvíja úsilie na získanie finančných prostriedkov na výstavbu novej nemocnice. „Jej príprava a výstavba si vyžiada niekoľko rokov, dovtedy nemôžeme rezignovať na stav našich objektov, preto aj naďalej bude dôležitým skvalitňovanie prostredia pre našich pacientov a zamestnancov,“ doplnil Šrojta.

Zdroj: TASR

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články