28.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Štúrovo: Policajná hliadka zachránila v Kameníne život 30-ročnej žene

Policajti Obvodného oddelenia Policajného zboru v Štúrove zachránili život 30-ročnej žene. Počas nočnej služby preverovali oznámenie 30-ročnej ženy z Kamenína, že ju jej druh kope a bije. Hliadka po príchode na miesto zistila, že ženu najprv fyzicky napadli dve ďalšie ženy, s ktorými sa pohádala, a následne ju fyzicky napadol aj 23-ročný muž, informovala polícia.

Policajti si od všetkých osôb nachádzajúcich sa na mieste nechali podrobne vysvetliť, čo sa stalo, a presunuli sa k služobnému vozidlu. Oznamovateľka prešla okolo nich a po pár krokoch odpadla a zostala ležať na zemi. Policajti sa k nej okamžite rozbehli, žena nereagovala, nehýbala sa. Veliteľ hliadky skontroloval životné funkcie oznamovateľky, pričom zistil, že žena nemá pulz a nedýcha. Okamžite začal osobu oživovať, dávať jej masáž srdca. Jeho kolega privolal záchrannú zdravotnú službu a pokračoval s kolegom v oživovaní.

Mladá žena sa prebrala, policajti ju dali do stabilizovanej polohy a dohliadali na ňu až do príchodu záchranky. Po príchode záchranárov ju odovzdali do ich opatery. Žena bola na mieste ošetrená, avšak prevoz do nemocnice odmietla.

Zdroj: TASR

Foto: Ilustračné NN

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články