18.1 C
Nitra
štvrtok, 27 júna, 2024

Sme rodina: Vráťme sa k tomu, čo sme ľuďom sľúbili

Vyzývame našich koaličných partnerov, vráťme sa na začiatok, kvôli čomu nám ľudia dali mandát. Hnutie Sme rodina má jasný cieľ, chceme ľuďom dať exekučnú amnestiu a štátne nájomné byty, rovnako ako sa nám už podarilo splniť ďalšie body nášho programu, a to napravenie skrivodlivosti na ženách ročníkov 1957-1963 a zrušenie doplatkov za lieky.

Sme rodina: Vráťme sa k tomu, čo sme ľuďom sľúbili

Boris Kollar: ,,Rok a pol tu nerobíme nič, iba riešime, kto aké bude mať ministerstvo, kto kde sedí, kto koho povalí, celý čas jedna hádka za druhou, my chceme aby sme splnili to, čo sme sľúbili, chceli sme, aby zanikla tá mafia, ktorá tu vládla a namiesto toho nám tu vznikla nová, ktorá robí to isté.” Ceny energií, štátne nájomné byty, ďalšie kilečko, lepšie podmienky pre podnikateľov, vyššie dôchodky pre dôchodcov, či budú ľudia odmenení za to, že vychovali deti pre tento štát a mnoho ďalších vecí, ktoré pomôžu ľuďom, to sú veci, ktoré zaujímajú naše hnutie Sme rodina, nie krivenie zákona a vznik ďalšej mafie!

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články