20.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Slovenka si tetovaním zarába viac ako 15 000€ za jedno tetovanie

Tatérka pre celebrity? Ivanu riaditeľ strednej školy vyprevádzal so slovami, že z nej nič nebude. Dokázala však opak…

Ako si plniť sny, bez ohľadu na to, kde ste dnes? Možno sa vám v živote stalo, že vám niekto povedal, že to ďaleko nedotiahnete. Že z vás nič nebude. A dnes sa možno pozeráte na svoj život a je to úplne naopak. Naopak od toho, čo vám bolo povedané. Rozdiel je v tom, ako sa postavíte sami za seba. Pre aký život sa rozhodnete. Ivana Beláková je toho živým príkladom…

Slovenka si tetovaním zarába viac ako 15 000€ za jedno tetovanie
Ivana Beláková

Riaditeľ na strednej jej povedal, že z nej nič nebude. 

Skúste si predstaviť samých seba v takej situácii. Čo cítite? Stojíte na prahu dospelosti a života. Ivana si z toho nič nerobila. Jej zámer bol jasný už od šiestej triedy na základnej škole, kedy napísala sloh, v ktorom sa videla ako slávna umelkyňa pôsobiaca v Amerike. A viete čo? Podarilo sa jej to! Presadila sa vo svete umenia a jej diela sú súčasťou múzea MACRO v Ríme. Stoja vedľa diel Picassa a ďalších.

Ako sa zbaviť STRACHU a FÓBIÍ a nastaviť sa na vlnu ÚSPECHU

Za jedno tetovanie berie v priemere 15 000€. Väčšie tetovania stoja aj 50 000€. To je pre Slováka nepredstaviteľná suma. Ako to dosiahla?

Praj si a bude ti dané. Martina Valachová vyspovedala Ivanu v rozhovore. Pozývame vás…

MUDr. Etela JANEKOVÁ považuje za dôležité, aby sa čo najviac pacientov odliečilo doma

Ak sa vám rozhovor zapáči a nájdete v ňom inšpiráciu, podeľte sa oň zdieľaním. Sledovať môžete priamo tu (stačí stlačiť play) alebo na YouTube ODznova

YouTube video

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články