13.7 C
Nitra
pondelok, 4 marca, 2024

Sabina BARANTALOVÁ zo ZSS Borinka získala prestížne ocenenie

Získať nomináciu na národnú cenu je obrovskou poctou pre každého laureáta a inštitúciu, ktorú reprezentuje. Z takéhoto prestížneho ocenenia sa od utorka 21. septembra teší Sabina Barantalová, zamestnankyňa Zariadenia sociálnych služieb (ZSS) BORINKA – Alzheimercentra v Nitre, ktoré je v zriaďovateľskej pôsobnosti Nitrianskeho samosprávneho kraja. Na Národnú cenu starostlivosti DOBRÉ SRDCE 2021 ju v kategórii Odborný pracovník v sociálnych službách  navrhla riaditeľka zariadenia Jozefína Vlčková. Sabina Barantalová prevzala nomináciu na gala večere, ktorý sa konal pod taktovkou Asociácie poskytovateľov sociálnych služieb v SR v bratislavskej Starej tržnici.

Sabina BARANTALOVÁ zo ZSS Borinka získala prestížne ocenenie

Národná cena starostlivosti DOBRÉ SRDCE 2021 pod záštitou prezidentky SR Zuzany Čaputovej je výrazom úcty všetkým, ktorí pracujú v tejto neľahkej oblasti. „Sme poctení, že aj naša pracovníčka bola nominovaná na toto ocenenie a ako zástupkyňa svojich kolegov tak zviditeľnila kvalitnú a obetavú prácu všetkých zamestnancov nášho ZSS,“ povedala riaditeľka Alzheimercentra BORINKA Jozefína Vlčková.

Zdroj: NKS

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články