25.1 C
Nitra
nedeľa, 23 júna, 2024

Rádio Kompas: Policajný prezident mal srdcovú príhodu, REAKCIA Š. Hamrana

Policajný prezident Štefan Hamran dnes na sociálnej sieti vyvrátil hoax o tom, že mal srdcovú príhodu a je v nemocnici.

Rádio Kompas: Policajný prezident mal srdcovú príhodu, REAKCIA Š. Hamrana

V piatok publikoval užívateľský profil Marian Kotleba na sociálnej sieti Facebook status, v ktorom sa píše, že „Rádio Kompas exkluzívne získalo šokujúcu informáciu: policajný prezident Štefan Hamran má byť po srdcovej príhode hospitalizovaný v jednej z bratislavských nemocníc. Na záležitosť je uvalené prísne informačné embargo!“ Ako uviedla Polícia SR, tento hoax postupne prebrali ďalšie pochybné kanály a šíril sa v prostredí slovenského internetu raketovou rýchlosťou. Policajný prezident neutrpel žiadnu srdcovú príhodu, teší sa dobrému zdraviu a dnes športuje.

Odopretie výkonu mimoriadnej VOJENSKEJ služby: Advokát z Nitry vysvetľuje, ako na to

„Nesmierne ma mrzí, že bývalý poslanec Národnej rady SR, súčasne právoplatne odsúdený zločinec pán Kotleba k tomu priložil ruku a na internete šíria dezinformáciu, že som tesne po nejakej srdcovej príhode a moji známi, dokonca z druhej strany našej planéty, sa na mňa obrátili, či som mal ťažký infarkt,“ povedal Hamran vo videu, ktoré dnes zverejnil na Facebooku. Ako pokračoval, keďže podľa lekárov by človek po infarkte nevedel spraviť zhyb na hrazde, ako dôkaz toho, že ho nemal, tento cvik na videu predviedol.

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x