30.9 C
Nitra
utorok, 16 augusta, 2022

Príďte na otvorenie novej cyklotrasy z Nitry do Dražoviec, dostanete odmenu

Každý, kto sa na otvorenie cyklotrasy dostaví na bicykli, kolobežke alebo na korčuliach, dostane od Mesta Nitra milú odmenu, informuje mesto Nitra.

Slávnostné otvorenie novopostavenej cyklotrasy sa uskutoční v sobotu 6. augusta o 16. h. v priestore pred zimným štadiónom.

Príďte na otvorenie novej cyklotrasy z Nitry do Dražoviec, dostanete odmenu

Vyskúšajte si spolu s nami, ako sa jazdí na novej cyklotrase. Každého, kto sa zúčastní jej otvorenia, čaká od Mesta Nitra a od sponzorov, ktorí s mestom spolupracujú, pekný darček. Podmienkou na jeho získanie je, aby ste na otvorenie cyklotrasy prišli na bicykli, na korčuliach alebo na kolobežke. Je potom na vás, či sa po cyklotrase preveziete až do Dražoviec alebo či si vyskúšate iba kratší úsek.

Pre tých, ktorí vysmädnú, pripravil Výbor mestskej časti Zobor, Dražovce a občianske združenie Dražovce možnosť zakúpenia občerstvenia priamo na ihrisku v Dražovciach. 

Príďte na otvorenie novej cyklotrasy z Nitry do Dražoviec, dostanete odmenu

Tí bicyklachtivejší môžu v rovnaký deň pokračovať v ďalšej vydarenej cyklistickej akcii. V rámci série Potuliek Nitrou pešo alebo na bicykli sa od piatej popoludní uskutoční podujatie Bicyklom zoborskými zákutiami. Vyrážame od penziónu Artin, prejdeme k zoborskému kostolíku svätého Urbana, odtiaľ k Zoborskému jazierku a cez Chmeľovú dolinu sa dostaneme do Parku na Sihoti.

Text: Tomáš Holúbek, hovorca mesta

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články