13.1 C
Nitra
pondelok, 26 septembra, 2022

Polícia prosí verejnosť: Pomôžte pri pátraní po nezvestnej 12-ročnej Vivien

Hrôza pred Silvestrom. Rok 2021 sa končí strachom o 12-ročnú Vivien. Jej rodičia ju spolu s políciu hľadajú a verejnosť prosia o spoluprácu.

Koniec už aj tak strašného roku 2021 prežívajú v strachu rodičia a najbližší iba 12-ročnej Vivien Stimpergerovej, ktorá sa podela nevedno kam. Pátrajú po nej už aj policajti, ktorí prostredníctvom statusu na Facebooku prosia o pomoc i verejnosť.

Naposledy s mamou komunikovala v stredu 29. 12. večer

O pomoc pri pátraní po 12-ročnej Vivien žiadajú policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave IV.  Vivien Stimpergerová naposledy s mamou komunikovala v stredu 29.12.2021 okolo 21.00 h telefonicky, pričom jej mala uviesť, že sa nachádza v blízkosti obchodného domu na Pribinovej ulici.

„Miesto jej súčasného pohybu a pobytu nie je známe. Akékoľvek informácie, ktoré by mohli viesť k vypátraniu menovanej, nám oznámte na známe číslo polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení prípadne formou súkromnej správy na FB Polícia SR – Bratislavský kraj,“ píše v závere statusu polícia.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články