28.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Poďte s nami lietať! Pozrite si, akí ste fantastickí, veselí a usmievaví, jednoducho ÚŽASNÍ

Už o týždeň jeden z vás, ktorí ste sa prihlásili do našej súťaže o Výlet balónom s profesionálnym pilotom Antonom Gurom na našej facebookovej stráne @nitranoviny si pozrie našu krásnu krajinu z vtáčej perspektívy.

Získa totiž balónovú letenku pre 2 osoby.

Poďte s nami lietať! Pozrite si, akí ste fantastickí, veselí a usmievaví, jednoducho ÚŽASNÍ
Čo je na lietaní balónom podľa Antona Guru to najkrajšie?

Pre mňa, ako pilota, lietanie v nových neprebádaných lokalitách, stretávanie nových ľudí, pozorovanie našej malej, zato krásnej krajiny. Z balóna, vtáčej perspektívy, je všade tak blízko, čo pri cestovaní z autom sa nám zdá ďaleko…

Balón je primitívne lietadlo ideálne na výlet pre partiu, rodinu, aj zásnuby, pre podnikateľov a firmy zviditeľniť svoju reklamu na obale balóna, ktorý zaujme každého, kto zbadá na oblohe balónik, alebo na rôznych podujatiach, či sú to fiesty, teambuldig… Balón je obrovská plocha zo životnosťou cca 10 rokov alebo 500-600 letových hodín. Vyskúšať let balónom môže každý, na veku nezáleží 🙂

Naposledy pristál s balónom v záhrade u starostky Ivanky pri Nitre, kde to bude nabudúce? 🙂 Inak, tu sa o ňom a lietaní balónom dozviete viac.

https://www.nitranoviny.sk/anton-gura-naposledy-sme-pristali-v-zahrade-starostky-nedaleko-nitry-podte-si-polietat-balonom/

Nuž, o pár dní dostane šancu poletieť si s ním niekto z vás, aj s osobou, ktorú máte najradšej 🙂

Ale iné som chcela: Okrem toho, že nás veľmi potešil váš záujem súťažiť, ešte viac nám radosť urobili vaše neuveriteľné fotokomentáre (i komenáre). Aj to je jeden z dôvodov, prečo je nám medzi vami dobre.

Ste jednoducho fantastickí, veselí, usmievaví, úžasní!

A tak to má byť. Napriek všetkému, čo sa okolo nás deje.

Čítajte nás, sledujte na facebooku, instagrame, twitteri, komentujte, pochváľte aj kritizujte. Bez vás by sme tu neboli.

Potešia nás vaše tipy, fotky, a ak máte pocit, že ste nevypočutí, staňte sa našim dopisovateľom.

Heňa Ďurovová za nitranoviny.sk

Pozrite si, akí ste FAJN!

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články