26.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Osa, ktorej sa nezbavíš

Adam Sýkora

Osa, ktorej sa nezbavíš
Adam Sýkora
Foto: Mário Jarolím Šturdík

Vždy naplno… Áno, Adam je mladý a plný energie, na ľade ho vidieť. Od mladého hráča sa to aj čaká. Navyše chlapec z draftu 2022, vybraný organizáciou Rangers, si už nemôže dovoliť poľaviť v zápasoch ani sekundu na ľade, pretože je jednak sledovaný, a jednak by si sám pošramotil dobré meno, ktoré si získal svojou tvrdou prácou. Čo však mňa na ňom fascinuje nie je paradoxne jeho energia. On je nesmierne húževnatý. Tá ochota „robiť“ stratené puky a napádanie súpera nie je o energii, ktorou disponuje, ale práve tým chcením, prístupom a húževnatosťou. To preto sa tak často dostáva do gólových šancí.

Osa, ktorej sa nezbavíš
Adam Sýkora strieľa štvrtý gól do siete Zvolena a upravuje na 4:2 pre Nitru. /Foto: Mário Jarolím Šturdík

Podobne to bolo aj v nedeľnom zápase so Zvolenom, kedy pečatil dokonalý obrat Nitry štvrtým gólom. Skrumáž pred bránkou súpera a Adam samozrejme v nej. Predtým však rozhodca signalizoval nedovolený zákrok na hráča Nitry. Stačilo prestať hrať a Nitra by hrala presilovku. No Adam neustále sledujúc puk zosmutnil Rytierov. Je pre súperov ako otravná osa, ktorú keď zakaždým odoženiete, bzučí o pár sekúnd pri vašej hlave znova. 🤣 Som rád, že takéhoto hráča má práve káder Nitry.

Fotogalériu z nedeľného zápasu si môžete pozrieť aj TU.

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x