16.1 C
Nitra
streda, 22 mája, 2024

Nitriansky samosprávny kraj ocení svojich najlepších zdravotníkov, navrhnúť tých NAJ môžete aj vy

Nitriansky samosprávny kraj (NSK) udelí aj tento rok ocenenia svojim najlepším zdravotníkom. Navrhnúť osobnosti, ktoré si zaslúžia cenu Zdravotník roka, môžu poskytovatelia zdravotnej starostlivosti, ale aj verejnosť. Svoje nominácie musia NSK doručiť najneskôr 17. apríla.

Ako informoval kraj, ceny sa budú udeľovať v kategóriách Lekár, Sestra, Iný zdravotnícky pracovník a Celoživotný prínos v zdravotníctve. „Na ocenenie môže jeden poskytovateľ zdravotnej starostlivosti nominovať maximálne troch pracovníkov v každej kategórii, ktorí musia pôsobiť v NSK, ale nemusia byť jeho zamestnancami,“ pripomenul Úrad NSK.

Kraj bude tento rok odmeňovať pracovníkov v zdravotníctve už po 11. raz. Vlani výnimočne nedostali ceny jednotlivci, ale celé zdravotnícke kolektívy. „Chceli sme ich takto odmeniť za ich obetavú prácu počas pandémie COVID-19,“ uviedol NSK.

(tasr)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x