30.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Nitra: UKF prejde od 7. marca na prezenčný spôsob výučby

Univerzita Konštantína Filozofa (UKF) v Nitre prechádza od pondelka na kombinovanú výučbu. Fakulty tak budú na začiatku letného semestra využívať dištančné i prezenčné vyučovanie.

Ako uviedlo vedenie UKF, kombinovaná výučba potrvá prvé tri týždne semestra. „Od pondelka 7. marca 2022 sa obnoví prezenčná výučba v plnom rozsahu. Výkon práce a vzdelávacieho procesu v prezenčnej forme sa vzťahuje na všetkých zamestnancov a študentov,“ informovala UKF.

Výnimku budú mať iba osoby, ktoré sú v izolácii, pretože boli pozitívne testované na ochorenie COVID-19, alebo tie, ktoré musia zostať v domácej izolácii. „Karanténa sa nevzťahuje na osoby, ktoré sú očkované alebo prekonali ochorenie COVID-19 a neprejavujú sa u nich klinické príznaky ochorenia. Tieto osoby sú povinné mať sedem dní prekryté horné dýchacie cesty respirátorom FFP2,“ pripomenula univerzita.

Zdroj: TASR

Foto: Archív NN

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články