13.1 C
Nitra
piatok, 12 apríla, 2024

NITRA: Slovenský POCHOD za MIER (video)

Pochod za mier sa bude konať v krajskom meste Nitra, 22. februára. V rámci kraja sa pochod uskutoční aj v Topoľčanoch (20. 2.), Nových Zámkoch (21.2.), Komárne a v Štúrove (23.2.).

NITRA: Slovenský POCHOD za MIER (video)

My ľudia, Slováci, celá Európa NECHCEME VOJNU!

Rozhoduje o nás pár ľudí, ktorým nejde o ľudí ani o našu vlasť. Ich rozhodnutia nie sú našimi rozhodnutiami. Ich názory nie sú našimi názormi. Ich túžba po vojne nie je našou! MY CHCEME MIER!

To, čo je naše, Vám pre vaše odporné hry a ciele nedáme. Nedáme vám naše životy, nedáme vám naše deti ! Slovensko je naše! Celá naša slovenská vlasť je NAŠA! A my Vám viac nedovolíme ničiť našu krajinu, naše životy, naše deti!

Nesúhlasíme s dodávkami zbraní na Ukrajinu!

Zbrane podporujú vojnu, nesúhlasíme s prechodom vojenskej techniky cez naše územie, nesúhlasíme a ostro sa ohradzujeme proti agresívnym vyhláseniam našej vlády, MY chceme mier a vojenskú neutralitu! My odmietame zaťahovanie Slovenska do vojnového konfliktu! MY ĽUDIA hovoríme stačí, zastavte to!

Žiadny diktát EÚ, žiadne zbrane, žiadne vojsko NATO na našom území, žiadne zasahovanie mimovládnych organizácii do chodu a správy štátu, žiadne štátne záruky za Ukrajinský dlh, žiadne dotovanie vojny našimi peniazmi a zbraňami! ZASTAVME TO A BUDE MIER!

Vymeňme slová vojna a zbrane, za mier a lásku!

Ďalšie mestá:

6.2. Michalovce, Považská Bystrica, 7.2. Košice, 8.2. Prešov, Spišská Nová Ves, 9.2 Poprad, Rožňava, 1O.2. Lučenec, Zvolen, 11.2. Banská Bystrica, 13.2 Martin, Čadca, 14.2 Žilina, Malacky, 15.2 Trenčín, Dolný Kubín, 16.2. Piešťany, Senica, Liptovský Mikuláš, 17.2 Prievidza, Dunajská streda, Galanta, 20.2. Topoľčany, Trnava, Bánovce nad Bebravou, 21.2.Nove Zámky, Rimavská sobota, 22.2. Nitra, Ružomberok, Nové Mesto nad Váhom, 23.2. Komárno, Štúrovo, 3.3.Bratislava

(nn)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x