10.1 C
Nitra
sobota, 2 marca, 2024

NITRA: Po vlaňajšej pandemickej prestávke sa bude opäť konať Klokočinský jarmok

Tradičné špeciality, kultúrny program a množstvo koncertov ponúkne 19. ročník Klokočinského jarmoku. Na najväčšom nitrianskom sídlisku Klokočina sa bude po minuloročnej pandemickej prestávke konať v piatok 27. a v sobotu 28. augusta.
      V prvý deň sa na jarmočnom pódiu predstaví folklórny súbor (FS) Tradícia z Dražoviec a FS Nevädza. Pre deti je pripravené predstavenie Divadla z klobúka a koncerty zoskupení Swingless Jazz Ensemble, Close Harmony Friends a mix slovenských a svetových hitov v podaní Cimbal Brothers. „Vo večerných hodinách sa sídlisko Klokočina bude zabávať s párty kapelou Replay Band,“ uviedli organizátori.
      Druhý jarmočný deň otvorí predstavenie Harry Teatra, po ktorom bude nasledovať blok dobových tancov z obdobia renesancie v podaní Šermiarskej skupiny Tostabur. Po vystúpení nitrianskych hudobníkov bude nasledovať koncert kapely Smola a hrušky. „Záver jarmoku vyplní večerný koncert skupiny The Backwards, ktorá zahrá hity legendárnej liverpoolskej skupiny Beatles,“ pripomenuli organizátori.

Zdroj: TASR

Foto: teraz.sk

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články