26.1 C
Nitra
nedeľa, 23 júna, 2024

Nitra: NSK otvorí cez víkend dve očkovacie centrá

Veľkokapacitné očkovacie centrá (VOC) zriadené Nitrianskym samosprávnym krajom (NSK) budú aj počas budúceho víkendu fungovať v obmedzenom režime. Pre klesajúci záujem o vakcínu proti ochoreniu COVID-19 budú otvorené dve z troch VOC.

V nitrianskom VOC na Slančíkovej ulici sa bude očkovať iba v sobotu (19. 2.) od 8.00 h do 13.30 h. Ako informoval NSK, podávať sa budú vakcíny od spoločností Pfizer/BioNTech, Moderna a Johnson&Johnson. Rovnakými vakcínami sa bude očkovať v nedeľu (20. 2.) v šalianskej poliklinike v čase od 8.00 h do 15.00 h, VOC v štúrovskej poliklinike zostane počas víkendu zatvorené.

Na konci týždňa bude otvorené aj očkovacie centrum, ktoré v OC Mlyny zriadilo mesto Nitra. Podávať sa budú vakcíny od spoločností Pfizer/BioNTech a Johnson&Johnson. „Očkovať sa bude v piatok (18. 2.) a v sobotu od 10.00 h do 18.00 h. V sobotu bude pediater očkovať deti vo veku od 12 do 17 rokov,“ uviedla radnica.

Zdroj: TASR

Foto: Archív NN

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články