25.1 C
Nitra
pondelok, 24 júna, 2024

Nitra: DAB sa zapojí do osláv dňa detí, ponúkne pesničky aj rozprávku

Divadlo Andreja Bagara (DAB) v Nitre sa v sobotu 3. júna pripojí k celomestským oslavám Medzinárodného dňa detí. Ako informovalo, deťom aj ich rodičom ponúkne pesničky, rozprávku i darčeky.

DAB pripravilo deťom program po viacročnej prestávke spôsobenej covidovou pandémiou. Herci divadla vystúpia o 14. hodine na pešej zóne, aby zaspievali výber piesní z novej inscenácie Zlatá lýra. „Vo Veľkej sále ponúkneme deťom o 17. hodine rozprávku na motívy legendy o bájnom anglickom ľudovom hrdinovi Robinovi Hoodovi,“ uviedlo DAB.

Ako divadlo pripomenulo, predstavenie Robina Hooda na deň detí bude zároveň poslednou možnosťou vidieť tento príbeh o šľachetnom zbojníkovi. „Inscenácia má v júni derniéru a posledné dve predstavenia pre školy sú už vypredané,“ informovalo DAB.

Deň detí v nitrianskom divadle bude pokračovať aj po predstavení. „Divákov čaká autogramiáda s účinkujúcimi herečkami a hercami, detská recepcia a zaujímavé darčeky,“ doplnili organizátori.

(tasr)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x