23.1 C
Nitra
piatok, 12 apríla, 2024

Neskutočné: Zlodeji okradli futbalistov Cabaja-Čápora. A za sebou ešte aj zamkli dvere!

Ľudská zloba a hyenizmus sú v súčasnosti naozaj na vysokej úrovni a ako sa zdá, ešte sa budú stupňovať. Pri stále väčšej chudobe sa mnohí uchyľujú ku krádežiam a je im jedno a  je im jedno čo tým spôsobia. Je im jedno, že svojou „robotou“ urobia zle tým, ktorí chcú jediné – športovať a čo najlepšie reprezentovať svoju dedinku či mesto.

Naposledy sa stretli s ľudskou zlobou futbalisti v obci Cabaj-Čápor neďaleko Nitry, ktorým zatiaľ neznámy zlodej či zlodeji spôsobili krádežou škodu za viac ako dve tisíc eur. Ak sa to tak dá napísať, tak „našťastie“ nespôsobil iné škody na majetku, pretože do miestností, odkiaľ si odniesol svoj cenný lup, sa dostal nielen bez škody na majetku, ale najmä bez porušenia zámky! Kto sa takýmto záhadným spôsobom dostal k veciam, ktoré si odniesol, pretože ich určite veľmi potreboval, teraz zisťuje polícia, o pomoc pri nájdení páchateľa žiadajú aj zúfalí futbalisti, ktorý to, čo sa im stalo zverejnili v statuse na sociálnej sieti.

Zlodej spôsobil škodu za viac ako dvetisíc eur

„!! VYKRADLI NÁS!!“ Hlása jasne a stručne klub FC Cabaj-Čápor v úvode statusu. „Nie, nie je to vtip, dobre čítate! Dnešný dátum si dobre zapamätáme. Záhadné je, ale ako nás vykradli,“ píšu ďalej Cabaj-Čáporčania a vzápätí informujú, čo všetko im zatiaľ neznámy zlodej ukradol. „Z ihriska zmizol červený postrekovač na zavlažovanie ihriska, ktorý bol na kolieskach, ďalej zmizlo čerpadlo zo studne. Z kabíny zmizla práčka a dva pivné sety (2x stôl, 10 lavíc).“ Zlodej však bol podľa nich taký „ohľaduplný“, že za sebou aj zamkol dvere. „Zámky sa pritom menili iba minulý týždeň a vtedy práčka a aj pivné sety boli na svojom mieste,“ píšu ďalej, pričom zlodej im spôsobil svojím konaním škodu cez 2000 eur.

Nie je však možné, aby toto niekto nevidel. Ak ste si všimli niekoho ako odváža niečo z ihriska, alebo niečo iné podozrivé, tak kontaktuje políciu, ktorá tento prípad už rieši, alebo aj nás sem do pošty. Zlodejovi gratulujeme, obral si klub o viac ako 2000 euro, ktoré sa mohli použiť pre lepšie podmienky na fungovanie klubu. Pevne veríme, že sa páchateľ nájde a bude spravodlivo potrestaný,“ dodávajú na samý záver členovia futbalového klubu FC Cabaj Čápor. „Ten, alebo tí, čo toto spravili, tak verím, že vás spravodlivosť dobehne a dôjde na Vás! Hanba najväčšieho zrna keď toto niekto dokáže spraviť. Fuj,“ napísal do komentára Roman Hromádka, dlhoročný tréner, hráč aj hospodár, ktorý v Cabaji-Čápore pôsobil a bol doslova jeho dušou. Je zároveň aj policajtom, ktorý už mnohým pomohol, a tak sa určite i on zapojí do čo najrýchlejšieho vypátrania zlodeja.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x