16.1 C
Nitra
nedeľa, 23 júna, 2024

„Najzamestnávateľ 2023“ v kategórii Automobilový priemysel v súťaži získala firma z Nitry

Jaguar Land Rover Slovakia (JLR) sa teší z prestížnej v prvej ceny súťaži „Najzamestnávateľ 2023“ v kategórii Automobilový priemysel. Toto ocenenie potvrdzuje výnimočnú pracovnú atmosféru a vysokú úroveň zamestnaneckých benefitov poskytovaných v nitrianskom závode, ktorý vyrába luxusné automobily Discovery a Defender pre celý svet.

"Najzamestnávateľ 2023" v kategórii Automobilový priemysel v súťaži získala firma z Nitry
Tím JLR s ocenením „Najzamestnávateľ 2023“.

Igor Franček, riaditeľ ľudských zdrojov, komentoval úspech: „Sme nesmierne hrdí, že sme boli vyhlásení za najlepšieho zamestnávateľa v kategórii Automobilový priemysel. Toto ocenenie nám potvrdzuje, že naša päťročná snaha vytvárať prostredie založené na spolupráci, dôvere, bezpečnosti a rozvoji zamestnancov je správnou cestou. Samozrejme, v oblasti ľudských zdrojov je vždy čo zdokonaľovať. Táto práca je nikdy sa nekončiacim procesom.“

JLR v novembri 2023 opäť zvýšil základné tarifné mzdy pre všetky triedy výrobných zamestnancov. Celkové zvýšenie mesačnej mzdy predstavovalo 121 eur, pričom priemerná mesačná mzda výrobného zamestnanca dosiahla 1 821 eur. Týmto zvýšením sa mzdy výrobných zamestnancov v JLR posunuli o 50 % nad nitriansky priemer.

"Najzamestnávateľ 2023" v kategórii Automobilový priemysel v súťaži získala firma z Nitry
Igor Franček: „Zvýšenie mzdy je len jedným z aspektov, ktorý robí závod atraktívnym.“

Igor Franček dodal: „Zvýšenie mzdy je len jedným z aspektov, ktorý robí závod atraktívnym. Zamestnanci si u nás vyberajú prácu nielen kvôli konkurencieschopným platovým podmienkam, ale aj preto, že tu nachádzajú bezpečné prostredie a vyvážený súkromný a pracovný čas.“

JLR v Nitre minulý rok oslávil piate narodeniny a pri príležitosti jubilea predstavil nové Centrum zdravia a pohody za takmer pol milióna eur. Centrum je na Slovensku unikátom a pracovníkom automobilky ponúka modernú posilňovňu, telocvičňu a vonkajšie multifunkčné ihrisko. Okrem toho poskytuje zamestnancom rôzne formy podpory, vrátane psychologického, právneho a finančného poradenstva.

"Najzamestnávateľ 2023" v kategórii Automobilový priemysel v súťaži získala firma z Nitry
Centrum zdravia.

Jaguar Land Rover Slovakia momentálne zamestnáva 4 732 ľudí, z toho 35 % sú ženy.

(ts)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x