26.1 C
Nitra
štvrtok, 20 júna, 2024

Muž napadol v parku občana Indie, udrel ho a okradol

Policajti z Komárna objasnili lúpež, ktorá sa stala v komárňanskom parku M. R. Štefánika. V nočných hodinách napadol 23-ročný muž prichádzajúceho chodca, 38-ročného občana Indickej republiky. Napadnutý muž išiel po chodníku, keď k nemu pristúpil podozrivý a udrel ho päsťou do hrudníka, informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Nitre.

Poškodený po údere spadol na zem. Útočník ho následne začal prehľadávať a zo zadného vrecka mu vybral peňaženku. Z nej zobral 720 eur a z miesta ušiel. Podľa popisu vytypovali policajti odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Komárne páchateľa a následne vykonali úkony k vypátraniu podozrivého, ktorý sa skrýval.

Keď ho policajti našli a predviedli na oddelenie z dôvodu vykonávania ďalších procesných úkonov, spáchanie skutku popieral. Vyšetrovateľka vykonala s poškodeným fotorekogníciu, pri ktorej spoznal a označil páchateľa. Vyšetrovateľ Policajného zboru začal trestné stíhanie a 23-ročného muža obvinil zo zločinu lúpeže.

(tasr)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x