28.1 C
Nitra
sobota, 22 júna, 2024

Motoristi aj chodci pozor! Most nad železnicou v Seredi je do odvolania plne uzavretý

Mnohé mosty na Slovensku sú už v doslova havarijnom stave, teda v takom, ktoré sú nebezpečné na zdravie či na životoch pre tých, ktorí ich využívajú. A jedným z takých je aj most cez železnicu v Seredi.

Most nad železnicou na ulici Dionýza Štúra v Seredi je podľa vyjadrenia statika v kritickom stave a nebezpečenstvo môže hroziť nielen vodičom áut, ale aj cyklistom. Aj preto, ako píše v statuse trnavská krajská polícia, ho bolo nutné dnes úplne odstaviť nielen pre motoristov, ale aj chodcov.

„O okamžitom a úplnom uzavretí mosta sa rozhodlo na dnešnom stretnutí, ktoré zvolala Slovenská správa ciest. Podľa vyjadrenia statika je totiž stav mosta kritický a nebezpečenstvo môže hroziť nielen vodičom áut, ale aj cyklistom a chodcom,“ vysvetlila polícia. Policajti budú spolu s kolegami z Mestskej polície Sereď dohliadať na dopravu v okolí uzávery. „Uzáveru možno obísť smerom cez obec Dolná Streda a mestá Galanta a Sládkovičovo. Osobná a autobusová doprava môže využiť aj cestu III. triedy cez obec Gáň,“ odporúča polícia, ktorá žiada vodičov a občanov mesta, aby rešpektovali pokyny policajných hliadok a dopravného značenia, zároveň ale žiada aj o trpezlivosť a ohľaduplnosť pri využívaní obchádzkových trás.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x