19.1 C
Nitra
nedeľa, 26 mája, 2024

Milovníci jarmokov pozor! V Šali na jarmoku sa nudiť určite nebudete

Pomaly sa opäť rozbieha čas jarmokov, ktoré sa môžu konečne prejaviť v plnej paráde. COVID-19 ich totiž stopol a narobil tým problémy nielen predajcom, ktorí boli často remeselníci, ale aj bežným ľuďom, ktorí si na nich zvykli kupovať všakovaké domáce výrobky. Teraz je však opäť všetko v „normále“ a ako má byť.

Na jarmok sa môžu tešiť aj v okresnom meste Šaľa, kde ľuďom už chýbal. Ako informuje v statuse facebookový profil Kultúra Šaľa, jeho návštevníci sa majú naozaj na čo tešiť. Čakajú ich nielen remeselníci a predajcovia rozličného tovaru, ale aj kvalitní kultúrni hostia, chutné občerstvenie a najmä – kopec dobrej nálady.

„Šaliansky jarmok tento rok bude prvá časť programu na parkovisku pred Okresným úradom a hlavný program na amfíku Headlinermi sú Matúš Kolárovský alias YAEL, Tina, Peter Lipa a Arzén,“ oznamuje záujemcom o šaliansky jarmok na plagáte Kultúra Šaľa. Takže, kto sa chce dobre zabaviť a pri tom si možno aj niečo kúpiť, ten je v piatok 23. júna a v sobotu 24. júna v Šali rozhodne vítaný. Návštevníci si budú môcť pozrieť v piatok ukážky remesiel a v sobotu výstavu krásnych veteránov.

Milovníci jarmokov pozor! V Šali na jarmoku sa nudiť určite nebudete
Zdroj: FB / Kultúra Šaľa

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x