11.5 C
Nitra
pondelok, 4 marca, 2024

Lyžovačka na obzore: Poďte na výlet so Slavkou

Je veľmi ťažké niečo organizovať v tejto dobe, ale tí čo sme na lyžovanie nezanevreli, verím že sa dokážeme prispôsobiť situácii a  všetkým podmienkam. Rada by som aj v roku 2022 zorganizovala lyžiarsky zájazd do destinácií, kam sme chodievali.  Vzhľadom na situáciu, vás preto  prosím, aby ste mi v prípade záujmu napísali a nahlásili sa.

Lyžovačka na obzore: Poďte na výlet so Slavkou
Slavka Kóňová

Nebudem žiadať zálohu vopred, ale až celkovú platbu a to najneskôr 21 dní pred odchodom. Verím , že keď sa mi teraz nahlásite, svoje rozhodnutie nezmeníte. Samozrejme akceptujeme všetky zdravotné, rodinné či iné problémy, ktoré sa môžu vyskytnúť a ja tiež budem lyžovačku organizovať, iba pri dodržaním všetkých zákonných nariadení, pandemickej situácie a všetkých podmienok platných v čase konania sa zájazdu.

Preto vás prosím aby ste mi nahlásili  emailom, správou sms, alebo cez viber či watsap – meno , priezvisko, počet osôb. 

Ja si všetko poznačím a priebežne vás podľa situácie budem informovať.  Cestovanie do Talianska je zatiaľ bez problémov, samozrejme viac výhod majú očkovaní turisti s greenpassom, tým stačí ukázať greenpass a majú neobmedzené vstup všade., ostatní sa musia testovať, test platí 48 hodín.  Zvážte prosím aj tieto okolnosti, ktoré musíme akceptovať.

Verím že táto sezóna už bude úspešná a konečne si spolu zalyžujeme.

Ponúkame lyžiarsky zájazd

23.- 28.1. 2022 –  Dolomity hotel Trento  – 4 dni lyžovania

5.-10. 3. 2022  –   Val di Sol  – hotel Almazzago  – 4 dni lyžovania

9. – 13. 3 2022 –  Val di Sol  – hotel Almazzago  – 3 dni lyžovania

Teším sa na Vás a verím že 2022 si skvelo zalyžujeme v Taliansku.

Mgr. Slavka Kóňová S-way

Novozámocká 355

951121 Ivanka pri Nitre

+421911467918

www.s-way.sk

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články