10.1 C
Nitra
sobota, 18 mája, 2024

Kiss My EX!: Hitovka priamo z obývačky

Tesne pred Vianocami, vo štvrtok 23.decembra večer, darovala košická skupina Kiss My Ex! fanúšikom novú jemnú a sviatočnú skladbu Homesick. Melancholický chillout  umocňuje atmosféru spomienok na domov, ktoré sú vždy na Vianoce najsilnejšie. Takmer vianočnú skladbu so zimnou náladou napísal autorský tandem Peter Klema a Ladislav “LeZlee” Znám. Spolu so speváčkou Ivetou “Popa” Karičkovou ju nahrali v obývačke a dokončili v štúdiu.

Kiss My EX!: Hitovka priamo z obývačky

“Skladba vznikla na jar, počas tvorby piesní na nový album. Už od začiatku sme cítili, že má takú zimnú, skoro až vianočnú atmosféru. Ten prijemný melancholicko-nostalgický pocit, ktorý človek zažíva, keď sa vracia v zime domov na sviatky. Užíva si všetky spomienky a teší sa na najbližších,” povedal o novej skladbe Peter Klema.

Myšlienku textu podporuje a rozvíja videoklip, ktorý nakrúcali v decembri. Nakrúcanie, ktoré vyžadovalo zasneženú krajinu trochu komplikoval nedostatok snehu.

Kiss My EX! Radosť zo života a pozitívna energia

“V príbehu vystupuje chlapec, ktorý si stavia zo stavebnice domček, ktorý neskôr už ako dospelý objaví na povale a zistí, že to, čo si v detstve vysníval sa mu splnilo. A tým, že si plnil svoje detské sny, vytvoril zázemie pre ďalšie detské sny,” vysvetlil príbeh klipu Ladislav Znám.

 

YouTube video

 

Okrem videoklipu nakrútili s hercami, hudobníkmi a deťmi videá, v ktorých sa vyznávajú zo svojich pocitov k domovu. Zverejnili ich pred premiérou klipu na svojich sociálnych sieťach. “Bolo veľmi zaujímavé sledovať ich pocity a vyznania. Boli rôzne, ale v podstate sa zhodovali v tom, že každý má v sebe ten pocit tepla, bezpečia a radosti hlboko zakorenený,” zhodnotil Ladislav Znám.

Zdroj: VI-AN

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články