10.4 C
Nitra
štvrtok, 11 apríla, 2024

Hudobník Eugen BOTOŠ: Ďalší veľký úspech v zahraničí

Hudobníkovi Eugenovi Botošovi sa podarilo niečo, o čom môžu mnohí slovenskí umelci iba snívať.

Hudobník Eugen BOTOŠ: Ďalší veľký úspech v zahraničí
Eugen Botoš

Spoločnosť Rocnation , ktorú vlastní slávny raper Jay Z a Kanye West, zaradila jeho skladbu ktorú nahral s legendárnou Dionne Warwick ( SYmphony of broken hearts ) na výberovku 3CD The Black Heritage Music Collection. Výberovku produkuje John D Boyd a budú na nej najúspešnejší čierni umelci od roku 1940 po súčasnosť. Oficiálny krst CD bude v októbri 2022 v New Yorku  a Eugen Botoš dostal osobné pozvanie.

Muzikant Eugen BOTOŠ: Po druhej dávke sa mi v tele začali robiť zápaly, je vakcína sloboda?

Hudobník Eugen BOTOŠ: Ďalší veľký úspech v zahraničí
Hudobník Eugen Botoš patrí medzi mimoriadne úspešných umelcov

“Je to veľká česť , že z množstva hudby z celého sveta si vybrali práve moju skladbu s Dionne Warwick. Je to pre mňa zadosťučinenie a potvrdenie toho, že má význam robiť kvalitnú hudbu.  Budem aj naďalej  pokračovať v komponovaní nových skladieb a dúfam, že raz sa dožijem úspechu aj doma na Slovensku,“ okomentoval svoj úspech umelec. Jay Z spoznal skladbu Eugena Botoša na narodeninovej oslave Dionne Warwick a okamžite sa rozhodol zaradiť ju na CD.

Eugen Botoš chystá album so slovenskou a českou špičkou!

Momentálne Eugen Botoš práve dokončuje mega projekt pre slovenský a český trh s umelcami ako Michal David, Dominika Mirgova, Majk Spirit , Tomi Popovic, Monika Bagarova, Dominika Titkova , Dan Barta a mnoho ďalších.

(mon)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články