25.1 C
Nitra
štvrtok, 20 júna, 2024

Hádka dvoch podgurážených mužov pri Komárne sa skončila vraždou

Hádka medzi dvoma podguráženými mužmi v Dedine v okrese Komárno sa skončila vraždou. Po slovnej potýčke 47-ročný páchateľ napadol v pondelok (24. 7.) v nočných hodinách 46-ročného poškodeného, informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Nitre.

Napadnutý muž upadol do bezvedomia. Páchateľ ho následne vtiahol do priehlbiny v trávnatom poraste vo dvore bývalého pohostinstva a predajne potravín, kde ho ešte opakovane bodal nožom. Následne ho zahrnul zeminou a polial naftou.

Matka poškodeného nahlásila nezvestnosť svojho syna v stredu (26. 7.) vo večerných hodinách. Policajti z obvodného oddelenia Policajného zboru v Kolárove a kriminalisti z Komárna vypátrali muža i páchateľa v priebehu niekoľkých hodín.

Prípad si prevzala krajská kriminálna polícia v Nitre. Vyšetrovateľka vzniesla obvinenie 47-ročnému mužovi pre obzvlášť závažný zločin vraždy. Po vykonaní potrebných procesných úkonov bude spracovaný podnet na návrh na vzatie obvineného do väzby.

(tasr)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x