21.1 C
Nitra
streda, 26 júna, 2024

Erik Kaliňák vracia úder Matovičovi: Dal nám konečne za pravdu

Igor Matovič opäť postoval na facebooku.

Erik Kaliňák vracia úder Matovičovi: Dal nám konečne za pravdu

Poslanec Fico dnes s typickým priblblým úšklabkom svojim druhom v pléne: “Zajtra dáme Mikulca a v pondelok Lipštajna.” Dohodnutý vyšetrovateľ. Dohodnutý prokurátor. Dohodnutý sudca.

Presne takto to vyzerá, keď mafii slúžia žoldnieri. Dlho sme mlčali, lebo sa predsa “nepatrilo vyjadrovať k nezávislým OČTK”. Mafia však nemlčala. Organizovala svinstvá, nakupovala a najmä hlasno kričala. Zoradila šíky svojich verných na kľúčových miestach a výsledok vidíme v tieto dni. Arogantne, bez hanby v čase vzácnej návštevy sa rozhodli nám všetkým ukázať, kto je tu pán. Ukázať, že nie pravda a česť, ale prachy a lesť majú byť našej ceste majákom. Urobili sme chybu. Mysleli sme, že každý sa môže zmeniť k lepšiemu. Boli sme milosrdní a oni dôveru zneužili. Nastal skutočný bod zlomu. Buď ich zastavíme, alebo Slovensko znova stratíme.

Reakcia na seba nenechala dlho čakať, a reagoval na to Erik Kaliňák.

Erik Kaliňák vracia úder Matovičovi: Dal nám konečne za pravdu

Nie je to úsmevné, ako tí istí ľudia, ktorí rok vysmievali Roberta Fica za to, že si dovolil pochybovať o zákonnosti a objektívnosti vyšetrovateľov NAKA a špeciálnych prokurátorov, dnes po tom, čo skončili títo vyšetrovatelia vo väzbe, zrazu neveria a spochybňujú vyšetrovateľov inšpekcie a prokurátorov generálnej prokuratúry?

Keď Robert Fico poukazoval na (miestami až rodinné) prepojenia vyšetrovateľov, prokurátorov a sudcov, procesné zlyhania, absenciu dôkazov či pochybné výpovede kajúcnikov, označovali to za hoaxy a výmysly – naši novinári to takpovediac “nevideli”.

No keď dnes vidíme Hegera kázať o Ficových a Kaliňákových ľudoch na inšpekcii, Matoviča vyplakávať na Fcbku o dohodnutom vyšetrovateľovi, dohodnutom prokurátorovi a dohodnutom sudcovi, či Lipšica čudovať sa, koľko ľudí je na tej zlej strane, to už nie je hoax?

Všetci krútili hlavou, keď Fico tvrdil, že nevinní ľudia končia vo väzbe na pokyn Matoviča s Mikulcom – veď predsa to by museli mať pod kontrolou nie len vyšetrovateľov, ale aj prokurátorov a sudcov a to je nemysliteľné! No a dnes je to odzrazu nielen mysliteľné, ale dokážete to aj z opozície, stačí ak sa voláte Robert Fico. Stále vám to nie je trápne? Dookola opakovať mafia, mafia a mafia, ale po roku a pol už nedokážete zodpovedať ani tú najzákladnejšiu otázku – kto je tá vaša všadeprítomná mafia? Už to tak vyzerá, že ste sa z tej moci definitívne pomiatli.

Zdroj: FB

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články