28.1 C
Nitra
sobota, 22 júna, 2024

Drogy v Šali: Polícia prekazila obchod s pervitínom, zadržala dve osoby

Policajti odboru kriminálnej polície zo Šale prekazili obchod s drogami. Zdokumentovali prípad drogovej trestnej činnosti, počas ktorej podozrivé osoby predávali pervitín desiatkam kupujúcich, informovalo o tom Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Nitre na facebooku.

Drogy v Šali: Polícia prekazila obchod s pervitínom, zadržala dve osoby

Počas operatívneho rozpracovania a sledovania prichádzali podozrivé osoby do kontaktu s rôznymi kupujúcimi, ktorí sa dali rátať na desiatky. Predmetom ich obchodu bol pervitín, ktorý polícia zaistila nadávkovaný v injekčných striekačkách, ako aj v cukorničke. Všetok zaistený podozrivý materiál putoval na expertízu, ktorá predbežne stanovila zaistený materiál na minimálne 579 jednorazových dávok.

Celý prípad si prevzala vzhľadom na jeho rozsah a závažnosť krajská kriminálka z Nitry. Vyšetrovateľ obvinil dve zadržané osoby vo veku 60 a 35 rokov z drogovej trestnej činnosti. Na obe obvinené osoby bol spracovaný podnet na návrh na ich väzobné trestné stíhanie. V prípade naďalej prebieha vyšetrovanie. 

Prípad prevzala vzhľadom na jeho rozsah a závažnosť krajská kriminálka z Nitry. Vyšetrovateľ obvinil dve zadržané osoby vo veku 60 a 35 rokov z drogovej trestnej činnosti. Na obe obvinené osoby bol spracovaný podnet na návrh na ich väzobné trestné stíhanie. V prípade naďalej prebieha vyšetrovanie.

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články