14.1 C
Nitra
utorok, 28 mája, 2024

Digitálny Smart grant podporí inovatívne projekty sumou 150.000 eur

Mimovládne organizácie, samosprávy, občianske združenia či školy môžu do 16. júla požiadať o grantovú podporu inovatívnych projektov. ČSOB nadácia na tento účel prostredníctvom digitálneho Smart grantu vyčlenila celkom 150.000 eur.

Cieľom grantovej výzvy je podpora digitálnej gramotnosti, technologického vývoja a inovatívnych nápadov v rôznych oblastiach, a to vrátane komunít, škôl a samospráv.

„Program umožňuje organizáciám a spoločnostiam na Slovensku získať finančnú podporu na projekty zamerané na technologický vývoj a digitalizáciu v oblastiach, akými sú informačná a dátová gramotnosť, bezpečnosť, zelené inovácie, komunikácia v spoločnosti a spolupráca medzi komunitami, či riešenie praktických problémov a skvalitňovanie života,“ ozrejmila nadácia.

Minimálna výška finančnej podpory (grantu) pre jednu žiadosť je 3000 eur. Maximálna výška podpory pre úspešného uchádzača nie je stanovená, s cieľom nelimitovať ambiciózne plány.

(tasr)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x