30.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Covid pass a náš strach. Musíte si vybrať

Neexistuje medicínsky dôvod na zavedenie covid passov a dokonca už ani na zavádzanie akýchkoľvek obmedzení s tým súvisiacich.

Ide len o akýsi vernostný program, v ktorom každý poslušný držiteľ covid pasu deklaruje svoju vôľu podriadiť sa diktátu politikov. Jediným cieľom týchto opatrení je zhromaždiť čo možno najväčšiu masu obyvateľstva pod jednotnú kontrolu a tým získať aj prístup k ich postupnému ovládaniu. Vlastne v takomto svete už žijeme aj teraz. V budúcnosti to však bude už vylepšené.

Musíte si vybrať. Strach a poslušnosť, alebo pocit viny a sankcie

Je to ako pristúpiť na úverové podmienky v banke. Buď splníte stanovené podmienky a dostanete úver, alebo vám ho zamietnu. Bez úveru ste totiž odkázaní na pomoc svojich najbližších, alebo na celoživotné trápenie sa s finančnou núdzou. Alebo sa vám podarí si niečo nezákonne nakradnúť. To však nie je cesta k vytúženému lepšiemu životu a nie každý má tak silnú a veľkú rodinu, aby sa bez pomoci banky postavil na vlastné. Ale ak splníte všetky bankou a štátom uložené podmienky, máte šancu úver získať. Lenže na to musíte byť veľmi poslušní a mimoriadne schopní. Ak aj potom úver získate, stále sú na vás kladené rôzne povinnosti, ktoré je potrebné neustále plniť, inak môžete v momente o všetko prísť. Každopádne ste v tej chvíli už otrokom systému a nekonečného kolobehu zabezpečovania si príjmu a platenia splátok, poplatkov, účtov. Musíte byť maximálne poslušní a v práci sa nechať priam zotročovať, len aby ste mohli zaplatiť všetky účty aj budúci mesiac. Nie každému to však takto vyhovuje.

Asi takto nejako by sa dal v súčasnosti vysvetliť priam despotický tlak na dodržiavanie totálne nezmyselných pravidiel. Na to, aby ste mohli ešte stále zarábať a každý mesiac platiť účty, musíte kapitulovať na svoju slobodu a poslušne sa podvoliť stanoveným pravidlám.

Minister Naď, prečo klamete? Slovenská obranná zmluva nie je štandardná, sudkyňa Dana Jelinková Dudzíková ponúka dôkazy!

Je však ale nad všetky pochybnosti jasné, že o zdravie tu už vôbec nejde. Dôkazy sú jednoznačné a závery politikov, odvolávajúcich sa na odborníkov, sú preto veľmi nedôveryhodné. Vy ste ale aj napriek tomu stále nútení počúvať ich a dodržiavať tie pravidlá. Aj keď vám to spôsobuje enormné problémy. Snažíte sa nezlyhať. Poviete si v duchu: „Kašlať teraz na slobodu, musím najprv prežiť!“

V tom však príde ďalšia povinnosť. Ak chcete aspoň pomyslieť na nejakú slobodu, alebo svoje právo, musíte si zaobstarať covid pas. Niekde to bude čip, niekde karta, niekde biometrický údaj, inde zas bionické kvantové tetovanie. Technológia, spôsob a forma zavedenia identifikačného preukazu bude záležať na konkrétnych lokálnych vládach. To bude priepustka do slobodného sveta. Na tomto pase budú ale aj všetky vaše osobné dáta, finančné dáta a samozrejme aj zdravotné dáta.

Covid pass a náš strach. Musíte si vybrať

Terajšie Covid passy sú na zavedenie budúcich globálnych ID preukazov ako stvorené. Je to ideálny prostriedok ako postupne zaviesť globálny občiansky preukaz. Globálnej vláde stačí potom iba získať jednotný prístup k týmto údajom a synchronizovať ich v jednej centrálnej databáze.

Musíte si vybrať

Vymysleli si tento vírus. Vyvinuli ho v laboratóriu. Rozšírili ho do celého sveta. Zarobili na ňom. Spôsobili smrť miliónov ľudí. A stále sú na slobode a my sme v ich područí. Diktujú nám stále nové a nové nezmyselné pravidlá a stále nás strašia tou nespochybniteľnou hrozbou pandémie. Oni sa stále tvária, že nás idú chrániť, ale pritom sú tým nebezpečenstvom oni sami. Oni sú tou pandémiou.

Znie to absolútne šialene, ale to, čo tu opisujem, je naozaj cesta po ktorej momentálne kráčame. Všímajte si opatrenia, ktoré striedajú ďalšie opatrenia a čo sú hlavné ciele jednotlivých vlád. Nikomu nejde o zdravie, alebo o liečenie nákazy. Všetci chcú len jedno. Musíte sa podvoliť ich diktátu, inak budete vinný za stále sa zhoršujúcu situáciu v celom svete.

To je tá nebezpečná hra, ktorú tu s nami hrajú a ktorej práve preto nerozumieme. Je to príliš neuveriteľné a zároveň tak jednoduché.

Musíte si vybrať. Strach a poslušnosť, alebo pocit viny a sankcie. Ja si vyberám slobodu!

Róbert Merva, text je strátený.

Celý komentár si prečítajte tu: Musíte si vybrať. Strach a poslušnosť, alebo pocit viny a sankcie

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články