19.1 C
Nitra
piatok, 31 mája, 2024

Bude nový úrad a systém chrániť udavačov?

Úrad na ochranu oznamovateľov protispoločenskej činnosti.

Úvaha (Len pre serióznych ešte normálne zmýšľajúcich Slovákov)

Takže takéto niečo má fungovať od septembra 2021. Inými slovami, systém bude chrániť udavačov. Nebojte sa, dobre čítate. Myslím si, že totalitné systémové praktiky začínajú naberať reálne kontúry nového formovania Slovenskej republiky.

Vláda Igora Matoviča a Hegera od svojho nástupu prináša Slovákom iba diktatúru a to dávno už nie z dôvodu vymyslenej pandémie. Oni dali nový význam skratke nášho štátu, SR – satanská republika. Musia byť riadení samotným diablom, inak si to vysvetliť už neviem.

Za toto ste stáli v 1989 na námestiach? Radím Vám, kto môžete, a neodvážite sa vzoprieť, utečte zo Slovenska už dnes. Bude vám lepšie asi všade, kde nevládne totalitný režim. Vy, čo vám na slobodnom Slovensku, vašej otčine záleží, už sa prebuďte a neseďte doma pred hlúpou telkou s ovládačmi v ruke.

Čaká nás zrejme krviprelievanie. Spejeme k občianskej vojne. Národ cielene rozdelili, rozhádali a zotročili liberálni politici na čele s Čaputovou za výdatnej pomoci hlavnoprúdových zapredaných médií, ktoré odmietajú plniť spoločenskú funkciu objektívne informovať ľudí o skutočnostiach doma i vo svete.

Hádajú sa priatelia, rodiny. Partneri sa rozchádzajú, ľudia po sebe v obchodoch štekajú, hádajú sa učitelia, lekári, vedci, športovci, mládež, dokonca firmy. Sociálne siete sa hemžia nadávkami ako dezotáti, adresované všetkým, ktorí nesúhlasia s praktikami fašistickej hegerovsko-matovičovej vlády. Darmo máte tituly pred menom a za menom, darmo ste odovzdali to najlepšie zo seba tejto spoločnosti, darmo máte šediny. Všetko jedno – dezoláti.

Vláda dosiahla všetko potrebné na to, aby nastolila diktatúru: Ľudia sú rozdelení, pohádaní, závislí žiť od vakcinačnej politiky, neliečení, neinformovaní, nevzdelaní, zmanipulovaní, obmedzovaní na slobode, vydieraní štátom a zamestnávateľmi, kŕmení potravinovým, spoločensky hodnotovým, kultúrnym a protitradičným odpadom západu, ohrozovaní bezpečnostnými zložkami cudzieho štátu na vlastnom území, a bez ústavnoprávnej ochrany hnaní do ideologickej vojny s bratskými národmi.

Žiaden národ v žiadnej demokratickej krajine na svete nie je tak vykorisťovaný vlastnou vládou ako Slováci, ktorí sa stali ešte aj pokusnými myšami farmafiriem, kedy slovenskí vládni činitelia a zapredaná vedecká obec podhodila vlastný ľud na zdravotnícke experimentálne účely a to všetko pre ….- peniaze. Už je snáď každému jasné, že tento marazmus je stvorený na ovládanie a manipuláciu spoločnosti bez ohľadu na devastačné následky.

Pôda a lesy, naše národné dedičstvo predkov, ktorí nám zanechali jedinečnú krajinu v snáď najideálnejšom klimatickom pásme sa pred očami národa rozpredáva cudzím štátnym firmám, mimoriadne kvalitné drevo sa vo veľkom vyváža preč do krajín, ktoré si svoje lesy, naopak, bedlivo strážia. Miznú lesy, jazerá. Mení sa biotop a živočíchy ktoré mali roky domov v lesoch buď hynú, alebo sa sťahujú kam sa ešte dá. No áno… aj mackovia nám zišli dolu. Možno sa chúdence ani nepremnožili, iba im berieme priestor, ktorý je ich.

Ministerstvo hospodárstva sa zbavuje strategických štátnych podnikov, z ktorých mohla ešte krajina prosperovať (východoslovenská energetika, drevospracujúci priemysel, voda) a ľudia pod Tatrami sa nečiňne prizerajú deň čo deň na to, ako nám vláda pred zrakmi kradne našu domovinu na čele s komunistickým eštebáckym dedom, ktorý by mal dávno hniť v base. Tých adeptov by bolo skutočne dosť, ktorí by mu mali robiť spoločnosť.

To ste ľudia naozaj tak sprostí, leniví a tupí, aby ste si aspoň uvedomili, že prichádzate o zem pod nohami? Možno 80% obyvateľstva nemá žiadne základné právne povedomie, neverí polícii, armáde, súdom, zdravotníctvu.

Sociálny systém je v troskách a tí, čo vybudovali tento štát, sa na sklonku svojej životnej jesene boja o to, aby si mali z čoho zaplatiť nie že chlieb, strechu nad hlavou, ale ešte aj hlúpe lieky, ktoré ich ešte ako tak držia pri biednom živote, hoci celý život prispievali na zdravotnícky sociálny systém. Keby nebolo tejto generácie našich otcov a starých otcov, tak naši vládni hlupáci nemajú ani kde rokovať.

Dodnes vyciciavajú štát, ktorý im oni vybudovali. No ich vďaka za to je, že im znížia aj tak mizerné dôchodky. A my? S nami, ich deťmi a vnukmi, to ani nepohne…

Kde sú tie veľké celebrity, hudobníci a herci, na ktorých husákove deti vyrastali? Nikto z nich už nepozná hodnoty svojich piesní, básní a odkazov ľuďom? Prečo sa nepostavia pred národ a nepovedia nahlas, že táto prašivá banda pri moci musí skončiť a že sú na strane ľudu?

A kde sú hviezdy z pochodov za akože slušné Slovensko? Kramár, Stanke, Polnišová, Kemka atď.? Nie je vám, milé celebrity, zo seba samých zle? Vám nevadí segregácia vašich krajanov? Veď len vďaka nim ste sa stali známymi, áno, len vďaka nim ste stúpli na cene a zarábali neskutočné prachy! Nemáte žiadnu morálku a pre mňa ste kultúrna spodina a pokrytecký plebs Slovenska.

Pýtam sa, vás ľudia, priatelia aj cudzí, to sme naozaj tak chladní, sprostí a nemožní bojovať aspoň za svoje deti a starých rodičov, keď už nie za seba?

Bojím sa odpovedať samému sebe na túto otázku.

Autorom úvahy je môj kamarát M.Š., ktorý ma však z pochopiteľných príčin požiadal o nepublikovanie mena. Heňa

foto: attelier

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články