14.1 C
Nitra
piatok, 24 mája, 2024

BRATISLAVA: Kultúrne leto na Komenského námestí, joga aj šach

Pondelková joga a piatkové popoludnie so šachom. Poznáte lepší spôsob, ako začať a ukončiť pracovný týždeň? Jednou z festivalových scén Kultúrneho leta je aj zrevitalizované Komenského námestie.

BRATISLAVA: Kultúrne leto na Komenského námestí, joga aj šach

Joga s Alex

Alex sa stretla s jogou už počas štúdia na strednej škole, od roku 2015 po pobyte v Dubaji sa jej venuje aj na profesionálnej úrovni. Počas pobytu na Bali hľadala spôsoby, ako rozširovať svoje vedomosti, ktoré odovzdáva na vlastných hodinách jogy. Tie vedie s ohľadom na individuálnu anatómiu a riadi sa heslom „yoga for every body“ – yoga pre každé telo. Príďte si zacvičiť jogu s Alex počas celého leta vždy v pondelok o 7.15 na Komenského námestí. Je nutné priniesť si vlastnú karimatku.

Šach pre všetkých

Vedeli ste, že Medzinárodný olympijský výbor uznal šach za šport? Šach rozvíja logické myslenie, cvičí pamäť a nie je obmedzený vekom, pohlavím ani národnosťou. BKIS v spolupráci s Bratislavskou šachovou akadémiou pozýva na Piatkové šachové popoludnia na Komenského námestí vždy o 16.00.

Program:

13. 8. 2021 Dospeláci vs. šachové nádeje. Kto vyhrá?

20. 8. 2021 Dámsky gambit v Bratislave. Príďte si zahrať so šachovou kráľovnou.

27. 8. 2021 Šachová simultánka s majstrom sveta.

10. 9. 2021 Šachuľko Matový naučí aj vaše deti hrať šach.

Celý program festivalu Kultúrne leto 2021 nájdete na www.kulturneleto.sk

Zmena programu vyhradená!

Zdroj: KL

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články