17.4 C
Nitra
utorok, 25 júna, 2024

Banská Bystrica: Bežkársky okruh pri kúpalisku je nevyhovujúci

Mestská organizácia Záhradnícke a rekreačné služby (ZAaRES) v Banskej Bystrici nebude upravovať bežkársky okruh na plážovom kúpalisku, a to aj napriek tomu, že v uplynulých dňoch nasnežilo a nočné teploty dosahujú mínusové hodnoty.

Banská Bystrica: Bežkársky okruh pri kúpalisku je nevyhovujúci

Dôvodom sú nevyhovujúce podmienky na viacerých miestach. Informovala o tom v pondelok na sociálnej sieti banskobystrická samospráva. „Bezproblémovému pohybu bežkárov bráni úsek pri starom bazéne, kde sú dve veľké kopy technického snehu. Práve cez ne sa skúter nedostane. Prejazd je nebezpečný i pre samotných bežkárov. Zľadovatený je aj úsek popri potoku,“ uviedlo mesto s tým, že bežkovanie v areáli pláže preto neodporúča. Bežkári môžu využiť trate v okolí mesta. Počas pondelka pracovníci ZAaRES upravili trate Šachtičky – Donovaly a deň predtým aj v Kremnických vrchoch. „Za 11 hodín najazdili približne 90 kilometrov,“ dodalo mesto.

(tasr)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x