19.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Amigos Para Siempre: La Strada (video)

Od tohtoročnej jari sa na slovenskej hudobnej scéne objavil ojedinelý úkaz, pop operné duo La Strada. Duo založil milovník talianskej kultúry, operný spevák, skladateľ, textár a predovšetkým zakladateľ zoskupenia tria La Gioia Peter Ďurovec, ktoré po dvanástich rokoch opustil.

Amigos Para Siempre: La Strada (video)

Na cestu sa vydal a sily spojil s bývalým spolužiakom z VŠMU, operným spevákom Zoltánom Mikó, ktorý dlhší čas pôsobil vo Švajčiarsku.

Tvorba dua La Strada je návratom ku koreňom hudobného štýlu light – opera, najznámejší predstavitelia sú Andrea Bocelli, Il Divo, Il Volo, Josh Groban, José Carreras … Repertoár tvoria známe skladby slovenskej, českej a predovšetkým svetovej hudobnej scény.
Texty skladeb v taliančine lahodia uchu, sila a krása ich hlasov Vás prenesú do nádhernej atmosféry operných domov.

YouTube video

Videoklip Amigos Para Siempre
V týchto dňoch prichádza duo La Strada s prvým singlom a videoklipom Amigos Para Siempre so slovensko-anglicko-španielskym textom Petra Ďurovca, Don Blanca a hudby Andrew Lloyd Webbera.


Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články