15.1 C
Nitra
nedeľa, 26 mája, 2024

Vysokoškoláci, pozor! Hlohovec hľadá študentov na stáž. Získajú skúsenosti v mestskej samospráve

Vysokoškolskí študenti majú ešte dva týždne na poslanie prihlášok do stážového programu mesta Hlohovec.

Radnica aj na letný semester 2023 hľadá mladých ľudí so záujmom spolupodieľať sa na chode mestského úradu a získať praktické skúsenosti v agende mestskej samosprávy. Dáva im opäť možnosť rozvíjať a rozširovať svoje praktické zručnosti a stať sa súčasťou tímu na mestskom úrade alebo v mestskom kultúrnom centre. Informovala o tom hovorkyňa mesta Lívia Doležalová. „Ponúkame opäť kreatívnu a zaujímavú prácu, vďaka ktorej nadobudnú reálne pracovné zručnosti, rozšíria si oblasť poznania, bližšie sa zoznámia s fungovaním oboch inštitúcií. Dostanú možnosť spolupodieľať sa na rozvoji a zveľaďovaní Hlohovca prostredníctvom účasti na každodenných úlohách a procesoch,“ uviedla.

Stáž nie je platená, začne sa od marca, potrvá tri mesiace a je určená frekventantom bakalárskeho, magisterského/inžinierskeho alebo doktorandského štúdia. Uzávierka prihlášok je 26. februára, podmienky výkonu stáže budú dohodnuté s vybranými uchádzačmi individuálne. Prvýkrát spustilo mesto stážový program v roku 2019.

(tasr)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x