14.8 C
Nitra
sobota, 13 apríla, 2024

LEVICE: Benefičný koncert roztancujú Michal DAVID, Cigánski diabli a S Hudbou Vesmírnou (SÚŤAŽ)

Priestory Športovej haly v Leviciach sa po 3 rokoch obmedzení konečne v sobotu 28. januára 2023 zaplnia hudbou, smiechom, veselou náladou ľudí mentálne a zdravotne znevýhodnených.

LEVICE: Benefičný koncert roztancujú Michal DAVID, Cigánski diabli a S Hudbou Vesmírnou (SÚŤAŽ)

Občianske združenie Ostrov a Občianske združenie Milan Štefánik si pre nich pripravili v poradí už 13. ročník benefičného podujatia Objatie tónov. Na divákov sa už teraz tešia nielen hudobní hostia. Dobrú vec – Priniesť hudobný zážitok ako darček „inak obdareným“, môžete prísť podporiť i vy. Kto Vám zahrá? S Hudbou Vesmírnou, Cigánski diabli a Michal David a moderovať bude zabávač Jožo Pročko.

Chcete získať DVE VSTUPENKY na KONCERT zdarma? Napíšte nám na redakcia@nitranoviny.sk svoju NAJ pieseň od Michala DAVIDA. Súťažiť môžete aj na facebooku @nitranoviny.sk, stačí pod status s týmto článkom, označeným ako SÚŤAŽ, vložiť komentár so svojou obľúbenou piesňou. Vyhodnotenie súťaže bude 24.1.2023 o 20.00 hodine. Vyžrebujeme dvoch výhercov, ktorí od nás získajú po dve vstupenky.

Trojica mladých ľudí, to je zoskupenie S hudbou vesmírnou. Ich hudba prináša radosť. A to je i zámerom organizátorov podujatia. Kariéru odštartovali v roku 2015 a hneď veľkým letným hitom Je nám teplo. Vy sa môžete tešiť i na ďalšie ich hity ako Šírime mladosť, S hudbou vesmírnou, Čo chladnička dá a ďalšie a ďalšie. Ak si ich chcete vypočuť, skupina má naozaj šľachetné zámery. Ich piesne sú voľne dostupné na nete k stiahnutiu.  

LEVICE: Benefičný koncert roztancujú Michal DAVID, Cigánski diabli a S Hudbou Vesmírnou (SÚŤAŽ)
Objatie tónov

Na nefalšovaný „cigánsky“ temperament sa môžete tešiť v ďalšej hodinke v podaní Cigánskych diablov. Slovenský orchester pôsobí na hudobnej scéne už 15 rokov. Klasická hudba obohatená o cigánsku hudbu, folklórnu hudbu, jazz, etno a flamenco. Známi sú nie len u nás, ale svoje koncerty už odohrali po celom svete. Na svojom konte majú i niekoľko významných ocenení. Veríme, že tak, ako si získali publikum v koncertných sieňach, si získajú i Vás.

LEVICE: Benefičný koncert roztancujú Michal DAVID, Cigánski diabli a S Hudbou Vesmírnou (SÚŤAŽ)
Objatie tónov

Spoza rieky Moravy príde podujatie podporiť i zahraničný hosť. Michal David. Kto by ho nepoznal. Charizmatický spevák s typickým chripľavým hlasom si za 46 rokov pôsobenia získal mnoho priaznivcov. Jeho piesne poznáme nie len z rádia, ale i z úspešných filmových projektov. A my veríme, že s ním v Športovej hale v Leviciach zažijeme svoj Diskopříběh. Zaznejú určite ďalšie jeho hity ako Každý mi tě lásko závidí, Pár přátel stačí mít či Decibely lásky.

NOVÉ ZÁMKY: Autorská výstava študentiek UKF v NITRE

Tešiť sa môžete nielen na hubobných hostí. Pripravený je bohatý sprievodný program. O rozprúdenie atmosféry a naštartovanie tanečnej nálady sa postará Zumba Sonnyes. Sympatická inštruktorka vtiahne do víru tanca latino rytmov. Na divákov čakajú náučné workshopy – enkaustika, pletenie z pedigu, pletenie náramkov, výroba šperkov z drôtu, pletenie z papiera, ozdobovanie sadrových odliatkov a maľovanie na tvár.

LEVICE: Benefičný koncert roztancujú Michal DAVID, Cigánski diabli a S Hudbou Vesmírnou (SÚŤAŽ)

Brány Športovej haly sa otvoria o 12h30. O 13h00 je pripravená Zumba a o 14h00 hudobné vystúpenia. Vstup je bezplatný pre osoby s mentálnym a zdravotným znevýhodnením zo zariadení Domovov sociálnych služieb, ZŤP, deti s doprovodom z Detských domovov a pre deti do 140cm. Vstupenky pre verejnosť sú k dispozícii v predpredaji je v sieti  Ticketportal v cene 25,- Eur. Kto by chcel prísť na poslednú chvíľu, vstupenky budú v predaji i na mieste v deň konania, cena 35,- Eur. 

Text: Júlia Platková

Foto: Milan Maršlaka a Marek Vaco

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

4 1 hlas
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x