21.1 C
Nitra
štvrtok, 23 mája, 2024

Anka ŽITNÁ: Definitívny koniec v TA3

Viac ako 800 premiérových dielov, vyše 16 tisíc minút vysielacieho času. Sledovanosť, ktorá pri exponovaných témach dosiahla až štvrť milióna divákov. Výnimoční hostia a iné uhly pohľadu na aktuálne témy.

Státisíce divákov, ktorí dokázali oceniť unikátny obsah, aký inde nenašli, denne množstvo mailov a správ s vašou spätnou väzbou- či súhlasnou, alebo kritickou, za ktorú som Vám vďačná. Pretože to posúva vpred.

Roman LAML: Útok na slobodu slova bez odozvy

Toto všetko ostáva za mnou. Pre mnohých z vás je to šok. Pre mňa to bolo dôležité rozhodnutie, ktoré postupne dozrievalo od momentu, keď do mojej autorskej slobody zasiahlo bezdôvodné stiahnutie vedením vopred riadne schváleného rozhovoru s profesorom Sachsom z webu, ktoré spustilo sériu ďalších udalostí.

Vymazaný rozhovor: Jeffrey Sachs v rozhovore pre TA3 (video)

Chcela by som sa Vám takto poďakovať za stovky milých správ, mailov, telefonátov, hlasoviek, podporné stanoviská či priania. Bude mi cťou, ak mi zachováte priazeň a uvidíme sa pri nových zmysluplných projektoch.

S úctou,

Anka Žitná

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x