3.9 C
Nitra
piatok, 28 januára, 2022

Zlomený konár na bratislavskej Kolibe USMRTIL chlapca

Na bratislavskej Kolibe došlo v nedeľu k pádu konára zo stromu na maloletého chlapca. Ten zraneniam podľahol. Informoval o tom hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff.
      Bratislavskí policajti aktuálne zasahujú pri tragickej udalosti, ku ktorej došlo v nedeľu krátko pred 11.00 h na bratislavskej Kolibe. „Podľa doterajších informácií Na ceste na Kamzík došlo k ulomeniu a následnému pádu konára zo stromu na maloletého chlapca. Ten zraneniam spôsobeným pádom konára podľahol,“ spresnil Szeiff.

Na mieste zasahovali aj záchranári. „Môžem potvrdiť, že sme vyslali záchranárov na pomoc zranenému dieťaťu. Žiaľ, napriek ich maximálnemu úsiliu sa ho nepodarilo zachrániť. Viac informácií vzhľadom na citlivosť prípadu nemôžem poskytnúť,“ uviedla pre TASR  hovorkyňa Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby SR Alena Krčová.
      Prípadom sa zaoberajú policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave III.

Starosta bratislavského Nového Mesta Rudolf Kusý na sociálnej sieti uviedol, že situáciu preveruje aj mestská časť, keďže k tejto tragédii došlo v jej katastri. Obyvateľov i návštevníkov Bratislavy vyzval, aby si aktuálne dávali pozor na silný vietor, ktorý môže krátkodobo v nárazoch dosiahnuť rýchlosť až 85 kilometrov za hodinu. „Je lepšie zostať doma, no keď už sa vyberiete na prechádzku, určite sa vyhnite miestam so stromami. Buďte opatrní,“ uviedol starosta.

Zdroj: TASR

Foto: Archív NN

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články