14.2 C
Nitra
pondelok, 3 októbra, 2022

Zabudli ste sa už smiať a chýba vám humor? Nech sa páči, a poriadne sa zabavte! (VIDEÁ)

Zvykne sa vravieť, že smiech je korením života, že smiech je soľou života, že najlepší liek, že smiech je… Áno, smiech a humor človek potrebuje k svojmu každodennému životu ako vodu či vzduch.

Súčasná doba príliš humoru nepraje, lebo ľudia sú skôr zamračení a mrzutí kvôli tomu, čo sa okolo nich deje. COVID-19 zmenil naše životy. A nielen ten, lebo zlá ekonomická situácia ľuďom veľa dôvodov na úsmevy nedáva. A kto si ešte spomenie na posledný Silvester tak ten uzná, že ani počas neho sa veru nebolo na čo zasmiať. A to napriek tomu, že Slovensko, ale aj Česko ponúka doslova za priehrštie skvelých komikov a zabávačov.

Pripravte si bránice a najmä – dobre sa bavte

Výborná zábava sa dá nájsť najmä na najväčšej databáze videí na svete – Youtube. Nitranoviny.sk sa rozhodli ponúknuť vám za priehrštie dobre zábavy, ktorú ponúka český zabávač Karel Šíp so svojimi hosťami, ďalšími skvelými komikmi a zabávačmi.

Kto zo staršej, ale aj mladšej, generácie by nepoznal Jiřinu Bohdalovú, Josefa Náhlovského, Petra Novotného, Josefa Dvořáka či Felixa Holzmanna?

Úplne skvelým je aj zabávač a moderátor Zdeněk Izer, ktorého vtipy a scénky rozosmejú azda každého. Nuž, tak teda sa dobre bavte a doprajte si aspoň trochu tej „medicínky“ nazývanej humor a smiech.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články