13.1 C
Nitra
pondelok, 3 októbra, 2022

Vorobelová: Pomaly skoro celý národ ich už z duše nenávidí a oni otvorene konajú proti záujmom našej republiky v prospech USA!

To je šialené. Kým väčšina slovenských koaličných politikov sa tlačí USA do zad .. (nice) a s Ruskom trhá obchodné vzťahy poukazujúc na vyhlásené embargá, tak táto politika dostáva Slovákov na kolená. A najhoršie je, že vláda sa im nechystá ani len pomôcť, pretože na to vraj nemá – peniaze.

Zlé vzťahy s Ruskom, o ktoré sa postarala najmä táto vláda, majú za dôsledok to, že máme drahý plyn, energie, ale aj mnohé potraviny. A pekári avizujú, že bude ešte horšie, pretože cena pšenice ide šialene hore, a tak sa súčasná cena asi 1 euro za kg môže vyšplhať až na 3 či 4 eurá. Čím to je? Veľmi jasne to v blogu na pravda.sk vysvetľuje Slavěna Vorobelová, predsedníčka strany Národná koalícia, ktorá má taký pocit, že ten povestný americký sen žije na Slovensku už len hŕstka bláznov a šialencov.

Nech je vojna všade, hlavne nech nie je u nich doma, na území USA

Vorobelová: Pomaly skoro celý národ ich už z duše nenávidí a oni otvorene konajú proti záujmom našej republiky v prospech USA!
Zdroj: FB / Slavěna Vorobelová

„To sú tí, ktorí sa dostali k moci nekonečne odporným tancovaním na hrobe novinára a jeho snúbenice. Pomaly skoro celý národ ich už z duše nenávidí, niektorí dnes majú legitimitu vládnuť na úrovni nízkotučného mlieka či svoju oddanosť cudzej mocnosti sa už ani nesnažia skrývať a otvorene konajú proti záujmom našej republiky a v prospech záujmov ich chlebodarcov spoza Veľkej mláky,“ začína svoj blog poriadne zhurta Vorobelová, podľa ktorej sú zúfalé USA na pokraji ekonomického kolapsu, na prahu občianskej vojny a následnému rozpadu tejto zdochýnajúcej veľmoci na samostatné štátne útvary bez federálnych inštitúcií. „Posledná možnosť ako tomuto nelichotivému scenáru zabrániť je vyvolať rozsiahly ozbrojený konflikt pod vedení Veľkej Británie medzi európskymi členmi NATO a Ruskou federáciou,“ myslí si politička a šéfka strany.

Dohoda o obrannej spolupráci s USA: Takéto sú podmienky spolupráce najmenej na desať rokov

Američania sa, podľa nej, chcú tiež pokúsiť o priamu konfrontáciu s Čínskou ľudovou republikou a vtiahnuť do tohto konfliktu svoje satelity ako napr. Japonsko a Austráliu. „Proste, nech je vojna všade, len nech nie je doma, na území USA. A ekonomika sa naštartuje, vojensko-priemyselný komplex roztočí svoje pekelné kolesá na plné obrátky a skaza USA je zažehnaná a pre zvyšný, vojnou zničený svet sa potom vymyslí nejaký ten Marshallov plán. Veď už to poznáme z histórie, každý domáci problém USA sa vyriešil rozpútaním vojny na druhom konci sveta. Toto je ten americký scenár,“ konštatuje Vorobelová, podľa ktorej sa naša ekonomická situácia sa po dvojročnom vyvádzaní tejto vládnej svoloče dostala tiež do bodu, kedy nám už pomôže len zázrak. Rozpútanie vojny v Európe, ktorej sa automaticky geograficky staneme súčasťou, nám určite nepomôže a neodvráti ekonomickú katastrofu po vzore USA.

Slovensko a USA PODPÍSALI dohodu o obrannej spolupráci

Biden hrozí Putinovi kvôli Ukrajine pomaly absolútnou likvidáciou

Vorobelová: Pomaly skoro celý národ ich už z duše nenávidí a oni otvorene konajú proti záujmom našej republiky v prospech USA!
Zdroj: FB / Slavěna Vorobelová

„To ale akosi tá naša vládna svoloč na čele s Čaputovou nevníma. Ich úlohou je predsa záchrana amerického hospodárstva a rozprávkového blahobytu amerických miliardárov. A že tomu naozaj až fanaticky veria je jasné z ich konania a nelogických krokov proti záujmom SR. Veď zatiaľ čo Orbán priamo v Moskve vybavil pre svojich občanov až 5-krát lacnejší plyn ako má napr. zvyšok EÚ, tak tá naša vládna špička sa neustále a čoraz agresívnejšie a militantnejšie naváža do Ruskej federácie a zhoršuje tak naše medzinárodné renomé a vzťahy,“ prízvukuje Vorobelová. „NATO je vďaka pokusu USA začleniť do aliancie Ukrajinu tesne pred neodvrátiteľným rozpadom a história bude písať, že táto „obranná“ aliancia bola dobrá akurát tak ako zásterka pre dobyvateľské chúťky USA. Biden hrozí Putinovi kvôli Ukrajine pomaly absolútnou likvidáciou, už sa správa skoro ako Naď,“ píše sarkasticky politička.

Prečo si USA želajú vojnu medzi Ruskom a Ukrajinou? Iba tak totiž môžu zničiť Rusko a s ním aj EÚ! Na Slovákoch im absolútne nezáleží

Takéto blafovanie ako pri pokri so zlými kartami podľa Vorobelovej asi len ťažko „ohúri“ Putina, ktorý s ním hrá majstrovskú šachovú partiu. „Aj keď sa vrchní predstavitelia NATO a USA tvária, že nastala patová situácia, tak Putin neustále pridáva na pomyselnú šachovnicu nové a nové figúrky, ktorými zasadzuje ďalšie a ďalšie zdrvujúce údery svojim „partnerom“ a pomaly, ale isto sa blíži k poslednému ťahu, ktorým im dá šach mat,“ myslí si šéfka strany Národná koalícia, podľa ktorej NATO, USA, Veľká Británia a blázni na čele EÚ dostali jednoznačný signál o prehre už na konci júla 2021, keď Rusko predstavilo svoju „neviditeľnú“ stíhačku 5. generácie s veľavravným názvom Suchoj SU75 – ŠACH MAT. „Už vtedy Putin vedel, že nemôže prehrať,“ konštatuje Vorobelová, podľa ktorej nadutý Západ tieto zreteľné signály ignoroval a naďalej napína svoje svaly.

Chmelár sa pustil do „odborníkov“ podporujúcich „obrannú“ dohodu s USA. Zlízli si to všetci, spolu aj s „mierotvorcom“ Dzurindom

Blíži sa nová éra európskej civilizácie, v ne nie sú americkí hrdlorezi vítaní

Vorobelová: Pomaly skoro celý národ ich už z duše nenávidí a oni otvorene konajú proti záujmom našej republiky v prospech USA!
Zdroj: FB / Slavěna Vorobelová

„Aj keď si to ešte stále nepripúšťajú, tak toto budú ťažko a dlho rozdýchavať a s nimi aj tí naši zapredanci a poskokovia, vrátane pomýlených občanov. Veľká vojna, po ktorej tak veľmi USA a naši „Američania“ prahnú, nie že je vopred prehratá, ale UŽ je našťastie prehratá a ani sa nezačala,“ prízvukuje politička a dodáva, že z veľkohubých vyhlásení Čaputovej, Naďa, Korčoka a ďalších USA figurantov sa ľudia na Slovensku nenajedia! „Čo tam po takej maličkosti, že najväčším vývozcom obilia je Rusko a už teraz hrozí nevídané rekordné zdražovanie. Čo tam po tom, že z Ruska k nám prúdi plyn?! Ich nezaujíma národ, oni musia plniť pokyny tých, ktorí im umožnili vládnuť.

Príde čas, keď sa za svoje zločiny voči vlasti budete zodpovedať. Skôr či neskôr vás dejiny dobehnú, odkazuje Chmelár šéfom rezortu obrany a všetkým, čo chcú „obrannú dohodu“

Ich úlohou je eskalovať konflikt a štekať. Toto je venované všetkým slovenským poskokom globalistov z Wallstreetu, inak povedané vrahom národov z Wallstreetu. Táto Vaša okupačná zmluva bude len nepodstatným zdrapom papiera. Hneď ako sa národ oslobodí spod vášho šialeného vplyvu a plánu, tak s vaším odchodom odíde aj tento okupačný paškvil, pretože sa blíži nová éra európskej civilizácie, v ktorej americkí hrdlorezi nie sú viac vítaní. Verím, ako aj mnohí iní, že spravodlivý súd Vás neminie!“

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články