16.1 C
Nitra
streda, 7 júna, 2023

Viete si predstaviť ĽSNS vo vláde? Pozrite sa, ktorí kotlebovci by mohli zasadnúť na vládne posty. Nenaháňa vám to husiu kožu?

Cirkus, aký zažila Národná rada v utorok podvečer bol skutočne ukážkový a vôbec by sa zaň nemuseli hanbiť ani v krajinách, kde sa zákonodarcovia klbčia medzi sebou hlava nehlava. To, čo predviedli poslanci kotlebovej strany bola jednoducho hanba.

Kým sedel v parlamente Igor Matovič bol absolútnym šašom a primitívom, ktorý sa hral na najspravodlivejšieho. Teraz, keď už je vo vláde (!!!) sa usilujú ísť v jeho šľapajach členovia ĽSNS so svojím šéfom Mariánom Kotlebom. To, čo predviedli v utorok v parlamente bol jednoducho grc. Kultúra za 0 bodov. V statuse si ich doslova „vychutnal“ nielen facebookový profil Utajený Svedok, ale aj diskutujúci ľudia, ktorí ich veru vôbec nešetrili.

Takto si mentálne nezrelí voliči ĽSNS predstavujú vládu

„Nezaškodí si pripomenúť aká primitívna fašistická banda sa zoskupila na kandidátke ĽSNS do Národnej rady Slovenskej republiky v roku 2020, a ako si mentálne nezrelí voliči tejto strany asi predstavujú obsadenie ústredných orgánov štátnej správy,“ píše sa v úvode profilu Utajený Svedok, a vzápätí sa zameriava na konkrétne mená, pričom pri nich uvádza aj ich prehrešky proti zákonu, za ktoré boli stíhaní či odsúdení.

Kotleba (Marián) – predseda vlády a minister financií

– obžalovaný z extrémizmu za rozdávanie šekov v hodnote 1488 eur, čo predstavuje jeden zo základných fašistických symbolov

– každý mesiac si na svoj účet posiela peniaze zo štátneho príspevku pre stranu

Kotleba (Marek) – minister hospodárstva

– odsúdený za rozširovanie extrémistických materiálov vo svojom obchode.

– dnes fyzicky zaútočil na poslanca SaS v parlamente

Mazurek – splnomocnenec vlády pre národnostné menšiny

– odsúdený Najvyšším súdom z trestného činu hanobenia, národa, rasy, či presvedčenia

– bol hlavný agresor v tlupe neonacistov, ktorá na hlavnej stanici v Bratislave hádzala kamene na matku s kočíkom, v ktorom bolo jej dieťa

Mizík – podpredseda vlády pre informatizáciu

– súdený za nenávistné prejavy na internete (hájil sa tak, že nevie ani počítač zapnúť. Dnes sme sa v parlamente mohli presvedčiť o opaku a po zistení tejto skutočnosti vyzývam na obnovenie procesu)

Prieskum: Voľby by v januári vyhral Hlas-SD pred Smerom-SD a SaS, Republika by získala skoro 8 percent

Ďurica – minister kultúry

– frontman neonacistickej kapely Biely odpor

– odsúdený za neonacizmus

Medvecký – minister dopravy

– odsúdený za napadnutie a dobitie cudzinca

– odsúdený za šoférovanie pod vplyvom alkoholu

Suja – minister obrany

– trénoval streľbu príslušníkov mafiánskej skupiny Mikuláša Černáka a robil im ochrankára

– súdený za vydieranie a odsúdený za ťažké ublíženie na zdraví

Jakubík – minister školstva

– okresný predseda s vytetovaným hákovým krížom na hrudi

Kyrály – minister spravodlivosti

– obvinený z vraždy, mal dobodať muža priamo na svojom dvore

Mikovčáková – ministerka práce, sociálnych vecí a rodiny

– preslávená tým, že so svojím mužom hľadala Bi dievčinu a Bi muža na sexuálne radovánky

Bahno – minister vnútra

– odsúdený za ublíženie na zdraví

– odsúdený za výtržníctvo

– odsúdený za obmedzovanie osobnej slobody

Rogel – minister zdravotníctva

– 2x odsúdený za ublíženie na zdraví

– súdený ako spevák neonacistických kapiel

– na ruke má vytetovaný hákový kríž

Krupa – riaditeľ Národného bezpečnostného úradu

– nosí do parlamentu zbraň s ostrými nábojmi

– počas protestov napadol policajta

– bol trestné stíhaný za podporu a propagáciu skupín smerujúcich k potlačeniu základných práv a slobôd

„Elita národa, toto neviem či je ešte niekde na svete možné,“ dodáva na samý záver Utajený Svedok.

Na priechode v Hornom Srní zadržali poslanca NR SR, napadol policajta

ĽSNS a Republika šíria len nenávisť a mentálny hnoj. Odpad

A čo na to Slováci? „Psychopati, hnoj, lúza, zvracať sa mi chce… hento platíme z našich daní a deťom zbierame vrchnáčiky na vozíky…,“ čertí sa Michaela Kobzová. „V parlamente sedí zgerba primitívna. Parlament SR stratil na vážnosti. Hanba, fuj!!! Vďaka cigáňovi Kotlebovi,“ pridáva sa Dana Dobrová. „Banda primitívov = ĽSNS,“ napísal stručne a jasne Erik Vojta. „Neonacisti a extrémisti už sa nikdy nesmú dostať do parlamentu. NIKDY,“ konštatuje Corrado Cattany. „Hanba neskutočná, hlúpi ľudia. ĽSNS a Republika šíria len nenávisť a mentálny hnoj. Odpad. Ani Ficovi už nevadí skoro bok po boku s nimi už burcovať ľudí. A čo v parlamente predviedli, úbohé, hanba neskutočná!!!“ pridáva do diskusie Henrieta Kováčová.

„Kktlboveci aj ich odnož Republika (strana podobne ako Hlas, ktorá nebola zvolená v posledných voľbách)mali byť dávno rozpustení, tieto dve strany šíria iba nenávisť a štvú ľudí ich prínos je nulitný plus za toto majú 5000 každý mesiac, Kotleba už mal dávno sedieť, neviem si toto spolu so spuchnutým hranolom predstaviť nedajbože vo vláde. A to netvrdím, že súčasná vláda je najlepšia, ale náckovia a smerohlas je šialená kombinácia,“ varuje Jakub Forgáč. „A hlavne, že učitelia musia pri nástupe do práce dokladovať výpisy, odpisy a neviem ešte čo z registra trestov. A nedajbože, aby sa niečoho počas práce dopustili, lebo letia… Ale hentá zberba si sedí v parlamente, odsúdení za kadečo a ešte sú aj platení z našich peňazí,“ hnevá sa Marta Kaľuhová Tokarčíková. „Kotlebovci sa dajú spacifikovať, ale nezabúdajme že hlavné zlo pre Slovensko je Fico,“ odkazuje Omdrej Pitoňák.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články