-2.9 C
Nitra
utorok, 7 februára, 2023

VIDEO, ktoré vás rozosmeje, ale aj naštve. A Slováci prehovorili

Keby to nebolo také vážne, tak by sa na tom dalo dobre zasmiať. Ono zasmiať sa na tom dá aj teraz, lenže je to smiech cez slzy. Mamutie slzy…

Slovensko, podobne ako iné krajiny v Európe či vo svete, gniavi zdražovanie. Ceny prakticky všetkého idú hore doslova závratnou rýchlosťou. Žiaľ, vôbec to nevidieť na zvyšujúcich sa platoch, alebo, a to je základ, na pomoci vlády, ktorá by sa mala postarať najmä o tých najzraniteľnejších. Dokedy to Slováci ešte ustoja? Dokedy im bude ešte vláda ťahať medové motúzy popod nos? Kto si pozrie video na facebookovom profile Trúba N, ten sa buď chytí za hlavu, alebo si zaťuká na čelo.

On nemôže byť čistý. Edo, už nepi!

A právom, pretože naša vláda o pomoci stále len rozpráva a rozpráva, ba niektorí jej ministri sa nielenže hádajú ako baby na rínku, ale dokonca sa medzi sebou obviňujú kto je väčší klamár. „My to zvládneme, my to zvládneme,“ upokojuje premiér Eduard Heger vo videu Slovákov. „My už dnes máme dostatok dôkazov o tom, že to zvládneme. A zvládneme to veľmi dobre,“ srší optimizmom premiér, ktorý sľubuje, že naozaj historicky, keď bude viac času a  bude nás to zaujímať, si môžeme prejsť výsledky tejto vlády. „A myslím si, že ľudia budú veľmi milo prekvapení,“ šokuje Heger.

Milí dôchodcovia, zdražovanie si zaplaťte aj z očkovacieho príspevku, odkazuje vám Heger

„Áno je to zastreté častokrát rečami, ktoré dokážu prehlušiť tie výsledky, ale my to zvládneme! My už dnes máme dostatok dôkazov o tom, že to zvládneme. A zvládneme to veľmi dobre,“ trvá na svojom premiér Eduard Heger. Týmto jeho slovám dnes verí už len málokto, o čom svedčí nielen to, že táto vláda je jasne najneobľúbenejšou v celej novodobej histórii Slovenska, ale aj reakcie ľudí pod videom. Vybrali sme len tie, ktoré sa dali (bez vypípania) zverejniť. „Nemôže byť čistý,“ myslí si Viliam Chrastina. „Edo nepi!!!“ odkazuje premiérovi Alena Gregoríková.

Becík tlieska maďarskej vláde za ich kroky: Takto má vyzerať práca vlády a politikov pre svoj národ!

Ten už ani nevie, čo vypráva. O ničom

„Chudák, primitívny a úbohý mimo realitu… veľmi smutný pohľad a keď si človek uvedomí, že on riadi našu krajinu, tak je to desivé, strašne… skutočne do plaču!!“ konštatuje Tatiana Halžová Remetová. „Ten už ani nevie, čo vypráva. O ničom. A stále jedno a to isté. To koho vlastne mame za premiéra?“ pýta sa Oľga Koubiková. „Veď hovorí pravdu. Oni to s ich platom zvládnu. To, že to nezvládnu dôchodcovia alebo rodič s deťmi? No hold stane sa, veď čo s tým oni majú,“ pridáva Tomáš Pinďa Lapin.

„Heger Heger – ty si asi presedlal z vodky na nejaký tvrdší matroš… Lebo takéto bludy – čím oblbuješ tento národ – nemôže vypustiť čistý človek! A vieš čo je na tom najhoršie? Že týmto bludom sám veríš…“ napísal Zlatan Zlatanovič. „Jáj, to sú reči. To pre koho vlastne hovorí, to má domáce Teatro? Blbec, ale vie dobre trepať. Čo si myslí, že Slováci sú Blbci???,“ nedáva si servítku pred ústa Milan Jerga. „Je neskutočné, ako nám môžu vládnuť takí blázni a tliachať sprostosti a klamstvá, že ako na Slovensku vládne demokracia a spravodlivosť!!! Ak idú zatvárať ľudí za svoj názor na určitú vec, tak je to nič iné, len fašizmus!! Toto skutočne nedopadne na Slovensku dobre,“ prízvukuje Ľuboš Novotný.

Nuž, keď prehovorí ľud, nemusia to byť vôbec slová láskavé…

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články