3.1 C
Nitra
sobota, 28 januára, 2023

VIDEO, aké ste ešte nevideli. Takto absurdne vyzerala doba covidová. A tie komentáre k tomu…

Na svet prišiel COVID-19 a ľudstvo sa začalo až obludne meniť. Nie samé, ale pod vedením ich vládnych politikov a ich „odborníkov“. To, čo sa deje okolo nás mení homo sapiens, teda človeka rozumného, na človeka bez rozumu.

COVID-19 je vážne ochorenie, to určite nikto nespochybňuje, ale to, čo sa deje v jeho mene je absolútne zvrátené. Áno, určité opatrenia sú na mieste, ale tie, čo vidíme okolo seba nútia skutočného homo sapiens-a k zamysleniu – Má ešte toto niečo spoločné so zdravým rozumom? Po vzhliadnutí videa, ktoré zverejnil na svojom profile Marek Kurta, člen hnutia Republika, sa určite nielen zabavíte, ale aj zamyslíte, ba možno si i poťukáte na čelo. Teda určite aspoň tí, ktorým ešte zostala čo i len štipka zdravého rozumu.

Je fascinujúce ako môže inteligentný človek spraviť zo seba úplné dno

„Svedkovia Covidoví v akcii. Toľko užitočne využitého igelitu a iného plastu, to sa len tak nevidí…,“ napísal v krátkom statuse Marek Kurta. A čo na to Slováci? No však si prečítajte, pretože to stojí za to. „Ľuďom totálne j.be. Nikdy by ma nenapadlo koľko hlupákov je na tomto svete. Ja sa čudujem, že po dvoch rokoch sa nájde ešte neskutočné množstvo hlupákov čo sa idu dosrať z tejto super pandémie,“ nedáva si servítku pred ústa Erika Erička Csemyová. „Fuuj, dlho som nevidela toľkých k….v po kope,“ pokračuje v nastolenej línii Lien Anu. „Zbohom nielen zdravý, ale akýkoľvek rozum,“ pridáva Lýdia Daubnerová. „Zmyslov zbavení, totálne im vymyli mozog. Človek by neveril, ale verím, lebo vidím to denne okolo,“ skonštatovala Bibiana Bobáková.

„Neviem či sa mám smiať, alebo plakať,“ priznáva Jana Helena Milčová. „A najhoršie na tom je, že si myslia akí sú zodpovední,“ pridáva Tatjana Kašparová. „Je to fascinujúce ako môže inteligentný človek spraviť zo seba úplné dno a biť na to hrdý,“ krúti hlavou Majo Šugar. „To, že ľudom mnohým drbe na hlavy a sú vymetení to chápem, ale asi ma to nikdy neprestane udivovať, aj keď som si myslel, že som už videl všetko,“ priznáva Jozef Čauder. „Nechcem byť zlý, ale keď títo svedkovia sa poberú na onen svet po x-tom „očkovaní“, ostane nám viacej miesta. Ľutovať? Nie. Sme dospelí rozumní ľudia,“ napísal v diskusii Štefan Jančár. „Fakt treba ľudstvo asi zredukovať… lebo hlupákov akoby zhadzovali z oblakov či čo…,“ smeje sa Jana Feketeová.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články