1.1 C
Nitra
štvrtok, 30 novembra, 2023

Václav Klaus síce šokoval, ale zhrnul to dokonale: Na Zuzane Čaputovej je beznádejné všetko! (VIDEO)

Prezidentka Zuzana Čaputová síce u nás stráca na obľúbenosti, ale stále si drží pomerne vysokú dôveryhodnosť. Lenže občas sa nájde človek, ktorý na rovinu povie, čo si o nej myslí. Tentokrát ju doslova „zaklal“ bývalý český prezident Václav Klaus.

Zuzana Čaputová u Slovákov stratila body za zmarenie referenda o predčasných voľbách a tiež teraz, keď súhlasí, i keď s „kozmetickými“ úpravami, s podpisom „obrannej“ dohody s USA. Mnohí jej preto z týchto, no nielen z týchto, dôvodov nevedia prísť na meno. Doslova šokom sú ale slová, ktoré o nej vyriekol bývalý český prezident Václav Klaus. Krátky zostrih videa z rozhovoru s ním zverejnil Youtube (@Realita).

Tú hlášku o Čaputovej by mali púšťať ako zvučku TV novín každý deň

Exprezidenta Klausa sa moderátorka spýtala na jeho názor na možných kandidátov na českého prezidenta. Václav Klaus však pri zrovnávaní spomenul aj našu súčasnú hlavu štátu Zuzanu Čaputovú. A to vtedy, keď hovoril o ekonómke Danuši Nerudovej, ktorá má údajne o post prezidentky záujem tiež. „Že by mala na prezidentku Českej republiky? To by bola čaputovská beznádej keby náhodou táto osoba vyhrala,“ prekvapil Klaus, ktorý na otázku moderátorky, že čo je na Zuzane Čaputovej beznádejne odpovedal: „Všetko!“ Viac ale ako gentleman špecifikovať nechcel. A čo na to niektorí Slováci, ktorí to videli a zapojili sa do diskusie? „Pán Klaus, výborný postreh žiaľbohu, že je aj pravdivý. Mám vás v úcte a veľmi rada vás počúvam,“ napísala Veronika Beláňová. „Tú hlášku o p. Čaputovej by mali púšťať ako zvučku TV novín každý deň,“ myslí si Peter Hudák.

YouTube video

„Mal by znovu kandidovať. Aby aj ČR nedopadla ako SR ak by si zvolili niečo ako bordelmamá Zuzu. Ak ženu, tak niečo ako pani Mudr. Pekovú,“ myslí si Radoslav Motešický. „Pán Klaus, výborný postreh!“ netají Zuzana Vyšehradská. „Hovoríte mi z duše, pán – rozmýšľajúci – Klaus,“ pridáva sa Peter Bodnár. „Poznámka o Čaputovej je zrkadlo jej voličom,“ skonštatoval TheKarpio. „Skvelý Klaus …skvelý…,“ napísal Ján Fecák. „Pán Klaus, za toto máte u mňa pivo,“ odkázal Richard Kister. „p. Klaus ďakujem… najväčšia hlúposť, že žena alebo muž, hlavne nech je to skutočný vodca svojho štátu…,“ dodal RobertRobinho030612.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články