15.1 C
Nitra
nedeľa, 24 septembra, 2023

Ústavný súd SR: Nemá zákonnú kompetenciu zisťovať, či je sudca očkovaný alebo neočkovaný

Na základe zákona 211/2000 Z. Z. požiadal občan SR Ústavný súd Slovenskej republiky o sprístupnenie informácií o počte očkovaných sudcov Ústavného súdu SR.

Ústavný súd zamietol túto žiadosť na základe zákona 18/20018, ktorý je zákonom vyššej právnej sily ako je Ústava SR! Pretože vznikol na základe nariadenia Rady Európy, ktoré je v zmysle Článku 7 ods 5 nadradené zákonom SR a prečítajte si rozhodnutie, nemáte žiadnu povinnosť predkladať testy, covid pasy, alebo čokoľvek čo sa týka zdravotného stavu, režim OP a OTP je týmto oficiálne zrušený a je to len fiktívne a nezákonné opatrenie za porušenie ktorého vám nemôže hroziť žiadna sankcia, uvádza portál dostojneslovensko.sk.

Evropou neobchází strašidlo komunismu, ale obluda covidismu: Michal KLÍMA, rektor Metropolitní univerzity Praha

Mimochodom, toto isté sa stalo nedávno v Českej republike. Viac si prečítajte v článku: Ústavný súd ČR: Informácia o očkovaní je svojou povahou vysoko dôverná a je špecificky chránená

Zdroj: dostojneslovensko.sk

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články